Kokteyl İkramları
Sünnet Tahtı Kiralama
Davet Kokteyli
Gelin ve Damat Masası Süsleme
Balon Süslemeleri
Maçka Evlendirme Dairesi Nikah Kokteyl Salonu
Kokteyl Masa Süslemeleri
Kokteyl Hizmeti
Kokteyl Masa Kiralama
Davet Yemekleri
Kokteyller
Kokteyl Masa Süsleme
İşyeri ve Dukkan Kokteylleri
Nişan Organizasyon
Açılış Kokteyli
Kokteyl Hizmetleri
Açılış Balon Süsleme
Kokteyl Organizasyon
Davet Hizmetleri
Şamdan Kiralama
Koktyel Masa Kiralama
Düğün Organizasyonları
Catering Organizasyon
Davet Kokteylleri
Düğün Süsleme
Açılış Süslemeleri
Yılbaşı Organizasyonları
Kokteyl Organizasyonları
Çocuk Doğum Günü
Açılış Davetleri
Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 1
» En Yeni Üye: davet
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Nikah Töreni Kokteyl
sticky

Nikah KokteylTürkiye genelinde artık sade bir düğün sonrasında Nikah Töreni Kokteyli yeni evlenen çiftler tarafından daha çok rağbet görmeye başladı. Mekan olarak ta yer aramaya gerek kalmadan belediye & nikah dairesi ortalama 2 saat yer sağlıyor. Sadece nikah organizasyonu, için gün almış çiftlere catering ve, organizasyon firmaları arasından birini tercih etmek kalıyor. Bir çok aile merak eder Nikahta Neler İkram edilir sizlere kısaca pratik bilgiler vericeğiz. Özellikle catering için firmalarla anlaşırken kapalı mekanda olacaksa Kokteyli Nikah koku yapmayan menüleri seçmenizi öneriyoruz. Ayrıca nikah salonları içecek ve yiyecekler için mutfak sağlamıyor bunları göz önünde bulundurmanız gerekir. İstanbul ve bir çok şehirde, nikah kokteyl ikramları konusunda size farklı paketler sunabilecek bir çok şirket mevcut. Vaktiniz varsa catering firmaları, ile anlaşma sağlarken ofis yada depolarına giderseniz sizlere kullanılacak servis ekipmanlarını sunacaktır. Sadece kokteyl menü ikramları değil gelin yolları, bistro masa süslemeleri gibi bir çok hizmeti yerinde inceleyebilirsiniz. Menü fiyatları, paketleri, düzenleme, örnekleri gibi tüm detayları yazılı olarak almanızda fayda sağlayacaktır. Birkaç Nikah Organizasyon ayrı firmadan hizmet alırsanız bazı aksilikler yaşayabilirsiniz. En mutlu gününüzde sizlerin tüm istekleri doğrultusunda çalışma gerçekleştirecek bir, nikah organizasyon firması ile çalışmanız konusunda dikkat etmelisiniz.  Gerçek şıklığı en başta Kokteyl Tarzı Nikah Organizasyonları gerçekleşirken bistro masaların örtü ve üstündeki dekorasyon süsleri gösterir. Renk seçimlerinizi ona göre yapmalı ve daha önceki yapmış olduğu organizasyon çalışmalarını görmelisiniz. Aslında sizin için bunları kolayca sağlayacak yanı Nikah Kokteylinde neler ikram edilir, bu hizmeti paket fiyatları bir şirket yapabilir. Deneyimli bir düğün şirketi ile görüşürseniz sizin adınıza tüm hizmeti gerçekleşir.  Anlaşma yapmadan önce bizimde yapmış olduğumuz hizmetleri,  davet firmaları arasından tercih etmeden görmenizi hatırlatırız.


Düğün Kokteyl Organizasyonları

Düğün Kokteyl OrganizasyonuTüm Türkiye’nin en çok tercih sebebi yemek hizmeti yerine etkinliklerde, düğün kokteyl organizasyonları oluyor. Pek, bu kadar tercih edilmesinin birkaç örnekle sizlere hemen sunalım düğün kokteyl organizasyonu nedir.  Evliliğe ilk adımı atacak olan çiftler düğün yemeyi yerine hafif aperatif ikramlardan yana yapıyor tercihini. Bunun en büyük sebebi ise yemekli düğünlere göre düğün kokteyl davetlerinin daha kolay organize edilmesi ve catering kokteyl fiyatları maliyetinin düşük olmasıdır. Gerekli olan mutfak, masa ve sandalyelerde bazı kiralanan yerlerde mevcut değil.  Tabi’i ki düğün kokteyl organizasyonları için yükselten zengin ikram menülerde mevcut. Her yeni evlenecek çift düğün için değişik hayaller kurar mesela plaj düğünleri, tekne organizasyonları, kır düğünü gibi organizasyonun gerçekleşecek yerin istediği renklerde süslenmesini ister. Bunu yapmanın en cazip yolu düğün için kokteyl den yana seçini yapmaktır. İstanbul un her yeri bir birinden güzel düğün kokteyl daveti için çok müsait bir şehir. Örnek olarak Avrupa yakasında Sarıyer bölgesinde bir çok yer var kumsal düğünleri için ayrıca deniz manzaralı mekana sahip Sarıyer mehmet restoran ta düğününüz için göz atabilir mekanı inceleyebilirsiniz. Aslında en etkili düğün organizasyon fikirleri, evlenecek çiftlerin çalışacakları firmanın örneklerine bakması ile olabilir. Ordan esinlenip sonrasında süsleme için renk seçimi sonrasında düğün ikramları ve son olarak da müzik grupları bunların hepsini güvendiğiniz dostlarınızla paylaşın ve düşüncelerini alın. Bu şekilde acele etmeseniz ve iyi bir araştırma yaparsanız göreceksiniz ki düğün planlama isteğiniz daha güzel bir şekil alacak. Düğün daveti için mekana göre mutlaka bistro masaları kiralama yaparken yeterli sayıda yapmanız gerekir. Bistro masaları süsleme hizmeti alırken belinden fiyonk da bağlatabilirsiniz. Düğün kokteyl için catering ikramlarının sunumlarını içeceklerin cam, yiyeceklerin porselen tabaklarda şık bir şekilde davetlilere sunulmasını unutmayalım.  Sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir düğün organizasyonu için mutlaka catering firmaları ile görüşerek fikirleri almayı unutmayın. Şimdiden en güzel,  düğün organizasyonu sizin olması dileğiyle.


Toplantı Davet Organizasyonları

Toplantı Davet OrganizasyonTitizlikle çalışmalarını yaptığımız toplantı organizasyon, dernek toplantıları, bayii toplantısı, şirket organizasyonları, catering kokteyl,  nasıl yapılır, neler ikram edilir, düzenleme sizlere örnekler ile sunacağız.  Günümüzde birçok toplantı organizasyonu insanların bir araya gelerek konuşarak ortak karara varması için düzenleniyor.  Belli konular hakkında ortak fikirlere sahip olmak ve bilgi alışverişinde bulunmak amacıyla yapılıyor. Bayi toplantıları, seminer organizasyonu, dernek toplantısı gibi bu tip toplantılar bilgi ve beceriye sahip kişiler arasında yapılır. Bu gibi toplantılarda herkese danışarak bir sorunu çözmek ve bilgi paylaşımı için gerçekleşir.  Sempozyum, seminer, panel,  bayi organizasyonları verimli geçebilmesi için toplantı yapılacak yerin profesyonelsel bir şekilde toplantı öncesi hazırlanması gerekir. Dernek toplantı organizasyonları özellikle ortak alınan kararların ve çözüm üretmek için yapılır. Bu tarz toplantılar için seçtiğiniz mekan ister kendi şirketinizde olsun. İster kiraladığınız bir toplantı salonu bu tarz organizasyonlarda saatte bir ara verilmektedir. Bu aralarda konuklara yiyecek ve içecek servisi yapılır. Fakat en çok beğenilen ikramlar, Coffee Break Hizmeti olmaktadır. Bunun için, catering firmaları ile görüşülerek ayrıca organizasyon hizmeti veren şirketlerden de destek alınmaktadır. Toplantı için davet organizasyon firmaları arasında biz her iki hizmeti de sizlere sağlayabiliriz.  Sizde zamanda tasarruf etmiş olur ve toplantı organizasyonu için vakit kazanmış olursunuz. Kiralık Toplantı Salonu yada kendi işyeriniz olsun düzenleme için gerekli olan sandalye, konuşma kürsüsü, ses sistemi, barka vizyon gibi tüm ekipmanları biz temin edebiliriz. Konuklar için yeterli sayıda bistro masa, ikram hizmeti, garson ve servis hostes gibi ekipleri de biz sağlıyoruz. Ayrıca gelen davetli için kokteyl organizasyonu da düzenleyebiliriz. Size sadece toplantıda görüşme yapmak istediğiniz davetlilerinizle ilgilenmek kalır. Bizi toplantı organizasyonları için merak ettiğiniz her şey için arayabilirsiniz. Toplantıda verilecek olan catering kokteyl ikram menü seçenekleri için detaylı bilgi istiyorsanız fiyat teklifi talep edebilirsiniz.


Parti Davet Organizasyonları

Doğum Günü Davet Organizasyonuİlk olarak çocuklar için verilen doğum günü parti organizasyonları ile örnekleri sunmaya başlayalım. Ayrıca çocuk doğum gününde nelere dikkat edilmeli,  süsleme, hesaplama, nasıl yapılmalı gibi fikirleri de sunacağız.  Çocuk partileri genellikle bir evin bahçesinde bir palyaço ile gerçekleşir. Çocuk organizasyonlarına gelen aileler ve çocuklar ayrı alana alınarak parti başlar.  Kimi zaman kiralanan bir mekan, sosyal tesis, cafe, pastane gibi yerlerde gerçekleşmektedir. Bu ailelerin ayırdığı bütçeye göre değişir ve eğlence, kutlama, organizasyon firmalarında alınan hizmetler farklıdır. En uygun fiyata çocuk partisi yapmanın yolu ise bir pasta ile, doğum günü palyaçosu kiralama ile gerçekleşir. Doğum günü hesaplama da bu alınan pasta,  hizmet bedeli ise ortalama 250TL ye mal olur.  Daha fazla bir para ayırdıysanız çocuğunuzun partisi için sihirbaz kiralama ve pinyata oyunu için doğum günü firmalarından destek alabilirsiniz.  Sadece bu saydığımız hizmetler değil şişme oyun parkı, limonatacı, pamuk şekerci,  popcorn arabası, renkli çocuk masa ve sandalyesi kiralama gibi çok çeşitli seçeneklerde var. Çocuğunuz için parti yapmak istediğiniz yerin süslemek istiyorsanız bunun içinde bir çok yol var. Sanal mağazalarda çocuklar için doğum günü parti süsleri mevcut.  Çocuğunun sevdiği çizgi film karakterli birçok süs bulabilirsiniz ayrıca ajans,  kutlama ve eğlence şirketleri de sizin için bu hizmeti yapabilir. Zaten çocuk partilerinde Türkiye genelinde birçok ajanslar ve organizasyon hizmeti veren firmalar oldukça fazladır. Fikirlerimizi sizlere yetişkin doğum günü organizasyonları, partisi, neler yapabiliriz, kutlama ve eğlenceleri için seçenekler sunacağız. İstanbul genelinde yaptığımız gözlemlerde çoğu zaman doğum günü sahipleri kendi evinde yada kiraladığı bir mekanda yapıyor.  Bu tekne organizasyonu, kiralık villa, bahçe partisi, yat, plaj, gece kulübü de olabiliyor. Evde doğum günü organizasyonu, için her zaman catering kokteyl ve organizasyon firmaları arasından biri ile anlaşıp destek alıyor.  En çok tercih edilense doğum günü daveti için kokteyl organizasyonlarıdır.  Catering kokteyl menüleri, ise bütçelere göre farklılık gösterir fiyatları yükselten ise ara sıcak ikramlardır. Menülerde sadece ara sıcaklar değil alkollü kokteyl menüleri de fiyatları yukarı çekmekte dır. En ucuz doğum günü partisini mal etmenin yolu ise hafif aperatif ikramları ile olur. Kendi evinizde 100 kişilik bir, parti eğlence organizasyonu planlıyorsanız bunun ortalama fiyatı 2000TL dir. Kokteyl Organizasyonu,  üç garson,  yedi adet bistro masa, yiyecek ve içecek ikramlarından oluşur. Daha yüksek bir bütçeniz varsa dj ile ses sistemi kiralama hizmeti ayrıca ışık sistemlerini de düşünmelisiniz. Unutmayın ki İstanbul Avrupa, Anadolu yakasındaki organizasyon firmalarının verdiği fiyatlar aynı değildir. Elindeki ekip ve ekipmanlara göre sizlere sunacağı doğum günü paketleri farklı olacaktır. Bizimde sizlere doğum günü organizasyonları için birçok paket programlar mevcuttur. Bilgi almak için ararsanız asistanlarımız tüm sorularınızı cevaplayacaktır.


Davet Organizasyonları Nasıl Yapılır?

Davet Organizasyon Firmaları2004 yılında bu yana Davet Firması olarak hizmet verdiğimiz binlerce organizasyon deneyimizi sizinle paylaşacağız. Heyecanla beklediği mutlu çiftlerin düğün kokteyli, düğün davet organizasyonu, nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli, nasıl olur gibi örnekleri faydalı bilgileri sunacağız.  Ayakta düzen kurulan,  düğün kokteylleri oturma düzenle yemek organizasyonuna göre fiyatları daha uygundur. İlk sebeplerden biri kiraladığınız mekan, tekne, gemi, kır alanı, plaj gibi yerlerin masa ve sandalye gibi ekipmanların bulunmamasıdır. Çoğu Kır düğünü boş bir yeşil alanda olur tabi yaz değilse ayrıca üstü açık bir yerde olacaksa tente, ısıtıcı gibi ekipmanlarda gerekir. Sadece bu saydıklarımızla bitmiyor ki nikah masası, gelin yolu, kırmızı halı, ses sistemi kiralama gibi bir ayrıntıda var. Gelin ve damat ın istediği süslemeleri de bilmek gerekir bunun için tek destek alacağınız yer Türkiye de davet organizasyon firmaları, ile anlaşmak ve destek almaktır. Çoğu organizasyon üzerine hizmet veren firmalar catering hizmeti de sunar. Bunun için toplantı  yapıp bir çay için sonrasında katalog, broşür, resim gibi materyalleri incelediğinizde aslında daha çok bilgi almanızı sağlayabilir. Benim tercihim sade bir düğün arkasından, kokteyl tarzı nikah organizasyonu, ise işiniz daha kolaydır. Belediye nikah salonları size mekan sağlıyor sadece catering kokteyl firmaları ile anlaşmak ve onunla görüşmeniz yeterli olacaktır. Fakat şole bir durum var nikah kokteyli için gelecek konuklarınız için bistro masa, ikram ekipmanları, catering menüleri arasında iyi bir tercih yapmanız gerekir. Deneyimli düğün davet firmaları size istediğiniz hizmetin bilgilerini paylaştığınızda catering fiyatları size paket olarak sunulur. Sizinde nikah gününüzde ayrıntılarla uğraşmak yerine davetlilerinizle ilgilenmek ve mutlu gününüzü doyasıya geçirmek kalır. Hiç merak etmeyin toplantı organizasyonu nasıl yapılır diye biz size şimdi nasıl olacağı hakkında fikirler sunacağız. İş için bir toplantı davet, kokteyl organizasyonları planınız varsa İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında bir çok mekan mevcut.  Sadece seminer, kongre, lansman, ödül töreni gibi organizasyonlar için catering hizmeti vermeyebilir. Dışarıdan destek almanız gerekir zira seminer organizasyonu, gerçekleşirken mola verildiğinde yiyecek ve içeceklerin hazır bulunması gerekir. Sadece kokteyl catering ile sınırlandırmamak gerekir bir çok iş adamı coffee break ikramları yanı çay kahve gibi sıcak içecek tercih ediyor mola verdiğinde.  Türkiye genelinde bu hizmetlerin hepsi, kokteyl organizasyonları olarak bilinir. Gelen konuklarınız için özel davranılmasını istiyorsanız,  kokteyl toplantı tam size göre. Bir konuda dikkat etmek gerekir catering ikramları, sunarken cam bardak, porselen tabak ve fincan gibi malzemeler kullanılmalıdır. Kağıt bardak ve karton bardak kullanılırsa kotu bir görüntü olabilir. Bu saydıklarımızla bitmiyor kurumsal bayii toplantıları, açılış organizasyonu, lansman gecesi gibi tüm etkinliklerde bistro masalara ve dekor süslemelerinde şirket logo renkleri kullanılıyor. 2000TL ye Kokteyl catering organizasyonu, olur mu diye sakın düşünmeyin farklı menüler sunulduğunda sizlere ekonomik fiyatlar ile hizmet verebilen şirketler bulabilirsiniz. Tüm kurumsal Organizasyonlar özenle yapılmalı ve işini bilen organizasyon şirketlerine verilmelidir.  Bu yüzden açılış organizasyonu olsun davet organizasyonları olsun başka firmalardan fiyat alırken bizden de almanızı önemle hatırlatırız.


Düğün Organizasyonları

Düğün OrganizasyonlarıMutlu çiftlerin hayatlarının en güzel telaşı Düğün Organizasyonu, bu telaşa renk katmak için hayallerindeki gibi bir düğün için sizlere bilgiler sunacağız. Hayalinizdeki gibi bir düğün organizasyonu, nasıl yapılır, nasıl olmalı, planlama, nelere dikkat edilmeli, hazırlıkları, fiyatları gibi bir çok bilgi sunup fikir sahibi olmanızı sağlayacağız.  İlk önce renklerden başlayalım beyaz, pembe, mor aklınızda renkleri oluşturun düğün süsleme için konsept oluştururken çok faydalı olacaktır.  İstanbul da Düğün Organizasyon Firmaları temanıza uygun birçok seçeneği bu sayede kolayca sunacaktır.  Son modellerde gelinlik seçimlerini yapmadan önce geniş bir araştırma yapmanızda seçenekler arasındadır. Düğün için beyaz renkler de gelinlikler zarif ve şık bir hava katacaktır. Düğün & davet organizasyonları gerçekleştiren firmaların web sitelerinde örneklere bakmakta sizlerin fikir sahibini olmanızı sağlar. Sadece düğün için beyaz renkler size sıkıcı geliyorsa son gümüş ve altın yaldızlı birçok süsleme seçeneği var. Beyaz renkle sınırlandırmayın o zaman hayal gücünüzü kullanın ve, düğün firmaları ile görüşün eminiz ki onlar size süsleme örneklerini gösterecektir. Tabiî ki herkesin istediği aslında kır alanında bir düğün organizasyonudur. Yem yeşil bir alanda renkli çiçeklerle,  özel süslemeler birleşince muhteşem bir düğün alanı oluşturulur.  Plaj düğünü, tekne düğün organizasyonları da mas mavi deniz ile birleşince düğününüze farklı bir hava katacaktır. Çok pahallı Plaj Düğünü diye sakın düşünmeyin eğer kiralayabileceğiniz boş bir plaj varsa orayı biz muhteşem bir düğün alanına getirebiliriz. Kiraladığınız tekne, plaj, mekan, kır, düğün organizasyonu için sizlere boş bile olsa orayı farklı ekip ve ekipmanlarımızla tüm eksikleri gideriyor harika bir düğün alanına getiriyoruz.  Sakın 2500TL ye düğün organizasyonu, kokteyl catering olur mu demeyin sizlere sunacağımız menüler ve ekipler hakkında bilgi almanızı öneririz.  En şık düğünü  unutmayalım ki  en iyi, organizasyon firmaları gerçekleştirir. Dilerseniz düğün kokteyli, nikah organizasyonu gibi tüm ayrıntıları ekibimize bırakıp size sadece katalog dan seçim yapıp beğenmek kalır.  Hatırlatmak isteriz ki Düğün & Davet Organizasyonu için tüm catering kokteyl ekipmanları  ve çalışacak personelleri kendi bünyemizden karşılıyoruz. Bu yüz den düğün ve catering şirketleri arasında en uygun fiyatlarla hizmet vermemiz kolaylaşıyor. 


Açılış Organizasyonları

Açılış OrganizasyonTürkiye genelinde başarılı Açılış Organizasyonu nasıl yapılır, düzenleme, töreni, neler ikram edilir, nelere dikkat edilmeli gibi birçok bilgiyi sizlerle 13 yıldır deneyimizi ile paylaşacağız. Tanıtım için bir açılış düşüncesindeyseniz bunu eğlence ile birleştirmek akıllıcadır. Market açılışları, mağaza açılışı, gibi işyerleri organizasyonlar için semtinizde dikkat çekmek önemlidir. Bu hizmetler arasında broşür dağıtımı yapan palyaçolar, hostesler, kostümlü animatörler seçeneklerin ilk başında gelir. Açılış için bütçeniz biraz yüksekse şişme palyaço ve fly tüp mutlaka duşunun üzerine kurumsal logonuzu yerleştirebilir ve reklamlarınızı açılış esnasında yapabilirsiniz. Sadece bunlar değil açılış için ücretsiz olarak dağıtılan ikramlar da mevcut. İkramlar için ilk sırada popcorn arabası gelir sonrasında pamuk şeker, Osmanlı macunu kiralama gibi ikramları firmadan talep ederseniz mutlaka alışveriş için gelen konuklarınız memnun kalacaktır. Tüm açılış organizasyonlarında vaz geçilmez olarak bilinen Açılış Organizasyon FirmalarıAçılış Balon Süslemeleri tüm işyerleri ilk günde mutlaka yaptırır.  İstanbul daki Organizasyon Firmaları ile anlaşmadan önce hazır paketleri sormanızı hatırlatırız. Hazır paketler açılış organizasyonları için en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Sıra geldi en önemli organizasyonlardan biri olan davet kokteylleri…  Kimler en çok tercih ediyor özellikle Emlak Ofisi, kurumsal bayii açılışları, mağaza, satış ofisleri gibi bir açılışı için kokteyl organizasyonu tercih ediyor.  Aylarca mekanınıza tadilat ve dekorasyon yaptınız hazırlıkları da duşundunuz tüm özel misafirlerinizi davet ettiniz ve sıra geldi bir, organizasyon şirketleri arasında biriyle anlaşmaya… Öncelikle davetli sayınızı belirlemeniz anlaşma yapmadan önce önemlidir zira sonradan gelen konuklar çok olursa büyük bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Bunun önene geçmek için bir çok seçenek mevcut mesela kişi sayınızı 20 kişi yada daha ustu olarak anlaşma yapabilirsiniz. Açılış için Catering Firması sizlere yeterli ekipmanları bu şekilde sağlar. Aldığınız Catering İkramları içinde bunu yaparsan sonradan sorun yaşamasınız. Şık kokteyller tabiî ki masa düzenin güzel oluşturulması ve süslemelerinden geçer. Kurumsal renklerinize uygun bistro masa süslemeleri üzerinde çiçekler dikkat çekici unsurlardır.  Daha fazla detay ve bilgi için 0212 2134500 arayabilir müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.  Uygun Fiyatlı Caering Firması arıyorsanız paketlerimizi bakıp detayları görmenizi öneririz.


Catering Organizasyon

Catering OrganizasyonDavet & Catering gözünüzde büyümesin bir çok farklı seçenekler sizle hızlı ca çözümler sunabiliriz. Mesela göz kamaştıran bir Kokteyl Organizasyonu yada Düğün Catering Hizmetleri sadece aramanız ve bilgi almanız yeterli olacaktır. Arama dışında bizde mail yoluyla da teklif alabilirsiniz. Sadece Düğün Organizasyonu büyükler için değil çocuklar içinde eğlenceli olabilir. Şişme oyun parkları, pamuk şeker arabası kiralama gibi farklı seçeneklerde sunabiliriz.  İstanbul genelinde Catering & Organizasyon firması olarak her kez için farklı paket fiyatlar oluşturuyoruz.  Davet sizlere Kokteyl İkram Menüleri mekan süslemeleri, ekipman kiralama gibi hizmetlerde sunuyor.  Bir çok semtte Nikah Kokteyli ve Catering Hizmeti vermekteyiz. Kendi ekibimizle çalışmalarımızı yapıyor ve kendi araçlarımızla nakliyesini gerçekleştiriyoruz.  Nikahlı Kokteyl, Coffe Break, Doğum Günü Partisi,  Açılış Organizasyonu gibi bir çok hizmet servisi için 0532 576 40 82 arayabilir bilgi alabilirsiniz.  Bir Organizasyon ve Catering Şirketleri ile anlaşmadan neler dikkat edilmeli, ne yapmalı, nasıl olur, nedir kısaca anlatalım. Öncelikle anlaşma yapacağınız bir Catering yada Davet Firması ile yapmış olduğu çalışmaları görmek eğer imkanız varsa yerinde görmek daha iyi olacaktır. Catering ve Organizasyon Fiyatları ile anlaşma yaparken sözleşme yapmak.  Kokteyl İkram Menülerine Dikkat etmek eğer yaz günü ise organizasyon hemen bozulmayacak ürünlerden tercih etmek çok yardımcı olacaktır.


Kokteyl Organizasyonu

Açılış OrganizasyonuKokteyl ve Açılış Firmaları içinden tedarikçi olarak hizmet alacağınız şirketi dikkat etmeniz gerekmektedir. Her hizmeti sizlere profesyonel olarak sağlamasına ayrıca yiyecek ve içeceklerin taze olarak sizlere getirilmesine kadar bir çok önemli unsurlar vardır. Kokteyl Davet Organizasyonu olarak yiyecekleri en taze şekilde sizlere ulaştırmaya içeceklerin ise güvenli marketlerden alınmasına kadar tüm yiyecek ve içecek ikramları dikkat ediyoruz.  Tabiki sonrasında bu kokteyl ikramlarının güler yüzlü garson, servis hostesi gibi ekibimizle de misafirlerinize dağıtılmasını sağlıyoruz. Peki nerelere hizmet veriyoruz. Nikah Kokteyl Organizasyonları bizim devamlı olarak çalıştığımız belediye salonları  mekanları düğün kokteylleri gibi hizmetleri İstanbul genelinde vermekteyiz.


Parti Organizasyonu

( Parti OrganizasyonuParti Organizasyonu ) misafirlerinizi en rahat ağırlayacağınız mekan olan eviniz siz ve konuklarınız için uygun konsepte dayalı olarak harika bir eğlence mekanı haline getirilebilir. Evinizin teras katı, verandası, bahçesi, salonu, ya da havuz başı… Siz yerini belirleyin biz parti evinizi hazırlayalım…( Parti Hizmetleri ) Ev parti organizasyonuna dair tüm ayrıntıları bulabilmek sizin elinizde dilerseniz tüm ekipmanları Parti Davet Organizasyonu sizler için sağlamaktadır…. Arayıp bilgi edinin ve rezervasyonunuzu yaptırın dilerseniz Parti Organizasyon Fiyatları hakkında müşteri temsilcimizden ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz


Yetişkin Doğum Günü Organizasyonu

YetişkiYetişkin Doğum Günü Partisin Doğum Günü Davet Organizasyonlarınızda Bar Servisi, Kokteyl Hizmeti, Catering Organizasyonu gibi birçok seçenekle Davet Organizasyon hizmetinizde olacaktır… ( Doğum Günü Organizasyonu ) Doğum gününüzü mükemmel kalitede bir ses sistemi ile Dj in tertiplediği güzel bir müzik yayını ile muhteşem bir organizasyonla yaşamak istemez misiniz? ( Doğum Günü Süsleme ) Hayalinizi süsleyen tüm unsurları doğum günü organizasyonunuzda sizler için sağlıyoruz… Bu mutlu günü dost ve sevdiklerinizle unutulmaz kılabilirsiniz… Doğum Günü Parti Süslemeleri için masa süsleme, sandalye giydirme, balon süslemeleri, mekan için tül süsleme gibi bir çok seçenekle Davet Süsleme Firması hizmetinizdedir.