Kokteyl İkramları
Sünnet Tahtı Kiralama
Davet Kokteyli
Gelin ve Damat Masası Süsleme
Balon Süslemeleri
Kokteyl Masa Süslemeleri
Kokteyl Hizmeti
Davet Yemekleri
Kokteyl Masa Kiralama
Maçka Evlendirme Dairesi Nikah Kokteyl Salonu
Kokteyl Masa Süsleme
Kokteyller
Açılış Kokteyli
Kokteyl Hizmetleri
Nişan Organizasyon
İşyeri ve Dukkan Kokteylleri
Açılış Balon Süsleme
Şamdan Kiralama
Davet Hizmetleri
Kokteyl Organizasyon
Düğün Organizasyonları
Koktyel Masa Kiralama
Catering Organizasyon
Düğün Süsleme
Davet Kokteylleri
Açılış Süslemeleri
Yılbaşı Organizasyonları
Kokteyl Organizasyonları
Çocuk Doğum Günü
Açılış Davetleri
Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 1
» En Yeni Üye: davet
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Kokteyl Organizasyonu

Açılış OrganizasyonuKokteyl ve Açılış Firmaları içinden tedarikçi olarak hizmet alacağınız şirketi dikkat etmeniz gerekmektedir. Her hizmeti sizlere profesyonel olarak sağlamasına ayrıca yiyecek ve içeceklerin taze olarak sizlere getirilmesine kadar bir çok önemli unsurlar vardır. Kokteyl Davet Organizasyonu olarak yiyecekleri en taze şekilde sizlere ulaştırmaya içeceklerin ise güvenli marketlerden alınmasına kadar tüm yiyecek ve içecek ikramları dikkat ediyoruz.  Tabiki sonrasında bu kokteyl ikramlarının güler yüzlü garson, servis hostesi gibi ekibimizle de misafirlerinize dağıtılmasını sağlıyoruz. Peki nerelere hizmet veriyoruz. Nikah Kokteyl Organizasyonları bizim devamlı olarak çalıştığımız belediye salonları  mekanları düğün kokteylleri gibi hizmetleri İstanbul genelinde vermekteyiz.


Parti Organizasyonu

( Parti OrganizasyonuParti Organizasyonu ) misafirlerinizi en rahat ağırlayacağınız mekan olan eviniz siz ve konuklarınız için uygun konsepte dayalı olarak harika bir eğlence mekanı haline getirilebilir. Evinizin teras katı, verandası, bahçesi, salonu, ya da havuz başı… Siz yerini belirleyin biz parti evinizi hazırlayalım…( Parti Hizmetleri ) Ev parti organizasyonuna dair tüm ayrıntıları bulabilmek sizin elinizde dilerseniz tüm ekipmanları Parti Davet Organizasyonu sizler için sağlamaktadır…. Arayıp bilgi edinin ve rezervasyonunuzu yaptırın dilerseniz Parti Organizasyon Fiyatları hakkında müşteri temsilcimizden ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz


Yetişkin Doğum Günü Organizasyonu

YetişkiYetişkin Doğum Günü Partisin Doğum Günü Davet Organizasyonlarınızda Bar Servisi, Kokteyl Hizmeti, Catering Organizasyonu gibi birçok seçenekle Davet Organizasyon hizmetinizde olacaktır… ( Doğum Günü Organizasyonu ) Doğum gününüzü mükemmel kalitede bir ses sistemi ile Dj in tertiplediği güzel bir müzik yayını ile muhteşem bir organizasyonla yaşamak istemez misiniz? ( Doğum Günü Süsleme ) Hayalinizi süsleyen tüm unsurları doğum günü organizasyonunuzda sizler için sağlıyoruz… Bu mutlu günü dost ve sevdiklerinizle unutulmaz kılabilirsiniz… Doğum Günü Parti Süslemeleri için masa süsleme, sandalye giydirme, balon süslemeleri, mekan için tül süsleme gibi bir çok seçenekle Davet Süsleme Firması hizmetinizdedir.


Davet Organizasyon Fiyatları

Kokteyl OrganizasyonuDüğün Organizasyonu – Açılış Organizasyon ve Davetleri –Nişan – Doğum Günü Partisi - Kokteyl Organizasyonlarınızda, sizlere her türlü karmaşadan uzak, hayal ettiğiniz ortamda, çiftler ve aileleri için yaşamlarının o en heyecanla beklenen, en özel, eşsiz günlerinde yalnız bırakmıyor, sürprizlerle ve görkemle dolu muhteşem bir şölene davet ediyoruz… Davet Organizasyon Fiyatları ( Plastik Sandalye Kiralama 3TL – Ses Sistemi Kiralama 250TL – Davet Kokteyl Fiyatları alkollü ve alkolsüz olarak değişmektedir… Bistro Masa Kiralama 25TL + Masanın Süslenmesi 35TL ( beyaz saten örtü ve fiyonk bağlama )… Masa Süsleme 30TL ( tek kollu gümüş şamdan, renkli taş ve boncuk süslemesi, beyaz saten örtü ile birlikte ) Davetleriniz için Balon Süsleme Fiyatı ( 1 adet tak balon + 10 adet çiçek balon ile birlikte 150TL – Karşılama Hostesi ve Garson Kiralama 100TL… Sandalye Süsleme 3TL + Kiralama Hizmeti 5TL – Palyaço Kiralama 100TL ( Fotoğrafçı Temini 300TL ) 100 metre Tül Süsleme Fiyatı 120TL. Daha detaylı bilgi için bizi arayın.


Davet Organizasyonu Süsleme ve Ekipman Kiralama

DDavet Masa Süslemeüğün – Davet – Açılış – Süsleme gibi bir alanda hizmet verem firmamız günden güne siz değerli dostlarımızla büyümektedir.. (- Davet Organizasyonu -) Hepimizin hayali bizim için özel bir şeylerin olması ya da yapılmasıdır. Sözün özü; hepimiz hayatımızda bir gün bile olsa özel olmanın güzelliğiniz yaşamak isteriz. İşte bu günde önemli olan sizin endişe etmeden ya da hiçbir ayrıntıya olumsuzluğa kafa yormadan bu günü yaşamanız gereklidir… Bu günün tadını Çıkarabilmeniz için…( Böyle güzel anlarınızı sizler için unutulmaz kılabilmek için sizleri bu endişe ve ayrıntılardan uzak tutup istediğiniz ortamı sağlayabilmek için tam 11 yıldır Siz Değerli Müşterilerimizin hizmetinizdeyiz…)


Davet Organizasyon Hizmetleri

Davet Organizasyonu İstanbulDavet Organizasyonları profesyonel ve eğlenceyi seven ekibi ile sizleri bu ortak noktada buluşturan günlerde profesyonelliğini ortaya koyarak profesyonel Ses Sistemi ve sanatçı kadrosu ile müzik coşkusunu, ( ışıklandırma ) ve ( süsleme ) ekibiyle günün temasını, yaşatarak sizlere o günün en unutulmaz gün olduğunu hatırlatır. Düğün Organizasyon Daveti için Catering ve Kokteyl Firması arıyorsanız Organizasyonlarda bilgi sahibi olan dilediğiniz zaman sizlere sunum yapmaya hazırdır… İstanbul Davet Organizasyon hizmetimiz İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasına Mevcuttur… Sünnet Düğün Organizasyonlarınız için Sünnet tahtı, masa sandalye süsleme ve kiralama hizmeti gibi bir çok seçeneğimiz mevcuttur… İstanbul Davet Organizasyonlarınızda Süsleme hizmeti almak istiyorsanız balon süsleme, kokteyl masası süslemesi, mekan süslemeleri, tül süsleme gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


Açılış ve Düğün Davet Organizasyonu

Düğün ve Davet Organizasyonuİstanbul Düğün Organizasyonu ve Davet Organizasyonları için Ajansımız arayabilir Fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz… Düğün Organizasyon - Nişan - Sünnet Organizasyonlarınızda, sizlere her türlü karmaşadan uzak, hayal ettiğiniz ortamda, çiftler ve aileleri için yaşamlarının o en heyecanla beklenen, en özel, eşsiz günlerinde yalnız bırakmıyor, sürprizlerle ve görkemle dolu muhteşem bir şölene davet ediyoruz… Mağazanızın, açılış organizasyonu yapacağınız, aktifliğini gösterecek ilk gün açılışınızdır ve bugünde yapacak olduğunuz aktivitenin başarısı gelecekte yapacağınız işlerin ve kazanacağınız müşteri kitlesinin aynası olacaktır…


Davet Organizasyonu

Davet OrganizasyonuDüğün ve Davet Organizasyonları için Organizasyon Firması arıyorsanız Davet organizasyonu profesyonel olarak hizmet vermeye hazırdır...( - YAZ DÜĞÜNLERİ- ):Yaz düğünlerinin kaçınılmaz seçeneği olan kır düğünleri gelin ve damat için en ideal düğündür. Hem özgürlüklerini ortaya çıkaracak gelinlik ve damatlık seçenekleri vardır, hem güneye balayına gidebilirler, hem de gelen konuklar üşümeden eğlencenin ve doğanın tadını çıkarabilirler… (- Düğün Organizasyonları… Yaz düğünlerinde tüm çiçeklerin canlandığını tüm renklerin çiçeklerle yeniden belirdiğini bildiğimiz için yaza her rengi yakıştırabiliriz. ( Düğün ) Yeter ki gelin ve damadımızı sembolize edebilecek renkler olsun. Bu arada önemli bir ayrıntı olarak düğün pastamızı ve davetiyemizi daha canlı ve daha renkli olarak seçmenizi öneririz. İstanbul ve çevre illerde hizmet veren Düğün firmamız sizlere istediğiniz zaman bilgi ve hizmet vermeye hazırdır…