Kokteyl İkramları
Maçka Evlendirme Dairesi Nikah Kokteyl Salonu
Bakırköy Evlendirme Dairesi Nikah Kokteyl Organizasyonları
Sünnet Tahtı Kiralama
Davet Kokteyli
Kokteyl Masa Süslemeleri
Gelin ve Damat Masası Süsleme
Kokteyller
Kokteyl Hizmeti
Kokteyl Masa Kiralama
Balon Süslemeleri
Davet Yemekleri
İşyeri ve Dukkan Kokteylleri
Nişan Organizasyon
Kokteyl Masa Süsleme
Kokteyl Hizmetleri
Açılış Kokteyli
Davet Hizmetleri
Şamdan Kiralama
Kokteyl Organizasyon
Açılış Balon Süsleme
Yılbaşı Organizasyonları
Catering Organizasyon
Davet Kokteylleri
Koktyel Masa Kiralama
Düğün Organizasyonları
Düğün Süsleme
Açılış Süslemeleri
Kokteyl Organizasyonları
Çocuk Doğum Günü
Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 1
» En Yeni Üye: davet
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
İstanbul Davet Organizasyon Firmaları

İstanbul Davet Organizasyon Firmaları İstanbul’da davet organizasyon firmaları neler yapar, nasıl hizmetler verir, fiyatları neye göre değişir çözüm odaklı bilgiler veriyoruz.  Davet organizasyonu sırasında sorun olmaması için en iyi hizmet için biraz paylaşım yapalım. Kurumsal olarak çok çeşitli hizmetler sunan davet firmaları ile çalışmak sorunları önceden bildiği için ona göre adımlar atar. Nedir bu adımlar gelecek davetli sayısının mesela fazla olması durumunda yedek ürünler bulundurur. Örnek olarak masa ve sandalye diyelim tabi ikram olacaksa onunda bir çaresi vardır. Onlar bu konuda profesyonel oldukları için mutlaka az da olsa yedek catering ikramları bulundurur. Bu yüzden önemlidirler olabilecekleri önceden tahmin etmek ve ona göre davranmak tüm herkesin kolayca yapabileceği bir iş değildir. Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere İstanbul genelinde o kadar çok davet organizasyon firmaları var ki bunu nasıl anlayabiliriz diye duşunmuş olabilirsiniz. Bunu anlamak çok kolay bir iş değil tabi önce bilindik yerleri tercih etmek gerekir. Nedir bu bilindik yerler bir, kokteyl davet organizasyonu gibi bir yere gittiğinizde orda hizmet eden firmadan memnun kaldıysanız ilk seçenek olarak onu düşünebilirsiniz. İlk takılan şey catering fiyatları yada alabileceğiniz hizmetler bunu biliyoruz. Bu tarz davet organizasyonları alınacak olan nikah, doğum günü, parti, kokteyl, düğün, toplantı, lansman, gala gibi etkinliklerin çeşitlerine göre değişir. birinci olarak kullanılacak olan ekipmanlar ve ikince olarak sunulan catering organizasyonu fiyatları yüksek ölçüde etkiler. Neler yapabiliriz peki fiyatları düşürmek için Fuzuli gördüğümüz şeyleri eleyebiliriz. Pasta varsa bir davet için tatlı olarak gördüğümüz ikramları düşürebiliriz yada köfte varsa tavuk olmasın diyebiliriz. Ekipman listesinin fiyatlarını düşürmek içinse oturma düzenli bir davet yerine bistro masalardan oluşan hizmet alabiliriz.  Bu her şey için geçerli değildir bir konuşma geçecekse eğer iş toplantısı, tiyatro galası, lansman gecesi gibi bir organizasyonda bunu ses sistemi ekipmanları olmadan yapmak mümkün değildir.  Ama ufak çaplı organizasyonlar için kiralama firmaları mini ses sistemi paketleri var onlardan tercih edebiliriz. Kokteyl için masa tercihi de yapmak önemli fazla masaya ihtiyaç duymuyorsanız ortalama 6 kişi için 1 masa duşunun.  Düğün ve nikah organizasyonları içinde aynı şekilde bazı belediye salonları size kokteyl masaları vermektedir. Onu İstanbul da catering hizmeti veren firmalarla paylaşırsanız fiyatları onlarda indirimli olarak sizlerle sunarlar. Ama size süsleme hizmeti vermezler güzel bir süsleme için önceden masa dekorları hakkında bilgi almanız fotoğraf ve video çekiminde görsel olarak fayda sağlar.  İstanbul un her bölgesine bizde çalışmalar yaparak catering firmaları arasında hizmet veriyoruz. Satış temsilcimizden daha fazla bilgi alabilir örnekleri inceleyebilirsiniz.


Kokteyl & Davet Organizasyonları

Kokteyl Davet OrganizasyonCatering kokteyl firmaları sizlere partiler, söz merasimi, doğum günleri, açılış organizasyonu ve benzeri etkinliklerinizde sıcak ve soğuk yiyecek ve içecek hizmeti sağlar.  Bu düğün organizasyonu yada nikah kokteyli olması hiç bir şeyi değiştirmez. Gerekli olan ise özellikle ara sıcaklar ikram edilecekse organizasyon yerinde bir mutfağın mutlaka olmasıdır. Kendi ofisinizde küçük bir iş toplantısı için bir kokteyl düşünüyorsanız bu sizlere kolayca sağlayabilecek Türkiye genelinde binlerce catering & organizasyon firmaları mevcuttur.  Davet Firmaları sizlere istediğiniz menülerden oluşan farklı ikram menüleri oluştururlar. Bunu sadece yemek ile sınırlandırmamak gerekli mesela patlamış mısır, popcorn arabası kiralama hizmeti sunan catering şirketi de var. Organizasyon üzerine çalışan firmaların özellikleri mesafe ayırt etmeden yerinde kusursuz organizasyonlar gerçekleştirmesidir.  Size davet organizasyonu, için verilen programın dışına çıkılmaması için referansları güçlü bir şirket ile çalışmanızda yararlı olacaktır.  Catering firması hizmet istediğiniz organizasyon alanında ikramları hazırlaması ve masa, sandalyelerin kurulması, garson ve servis elemanlarının düzenli olarak çalışması hepsini birden yönetim için profesyonellik gerektirir.  Her çalışmamalar yapan firmalar sizlere bunu hemen hemen sağlayamaz.  Satış temsilcisi ayrıca yemeklerin seçimi, süsleme dekorasyonu, ekipmanların kurulumu gibi bir çok hizmet hakkında bilgili olmalı ve sizi doğru yönlendirmelidir. Tabi bu organizasyonların konferans, düğün, doğum günü partisi, nişan kokteyli, açılış, nikah gibi hangi kitleye hitap edeceği de çok önemlidir.  Bunu satış temsilcisi ile karşılıklı görüşerek sözleşme yapmanız ve listeye dökmenizde önemli hususlardan biridir.  Uzman ekipler sizinle görüşür ve fikirlerinizi alır anlaşma sağlandıktan sonra zaman kaybetmeden hazırlıklara başlar. Hazırladığımız kokteyl menüleri ve kendi ofisimizde bulundurduğumuz ekipmanlarımızla sizlere kullanılacak olan malzemeleri göstererek daha kolay seçim yapmanıza yardımcı oluyoruz.  Bize gerekli olan noktaların en başında gelen ise davet organizasyonu nerede olacak ve kişi sayısı kaç. Bu iki plan ile başlıyor bütçenizi zorlamadan sizlere farklı kokteyl menüleri oluşturuyoruz.  Tabi bu verilecek olan davete göre değişebiliyor nikah kokteylleri,  düğün & nişan organizasyonu gibi renklerin ve dekorasyonunda çok büyük önem taşıdığı etkinlikler farklı olabiliyor. Ama kokteyl tarzı düğünler için sizlere satış temsilcimiz nasıl olur diye sorarsanız yaratıcı düğün fikirleri, ilginç düğün konseptleri, düğünde farklı neler yapılabilir sizlere fikirler sunacaktır.


Catering Kokteyl Firmaları

Catering Kokteyl Firmaları Yağacağınız birçok organizasyon için bir catering kokteyl firmaları arasından birinden destek almanız gerekebilir. Tabi hizmet almak istediğiniz firma sizin tamamen arzunuza bağlıdır. Sizlere sunulan catering menüleri ve fiyatları bu tarz organizasyonlarda önemli rol oynamaktadır.  Yapmayı planladığınız açılış, toplantı, düğün kokteyli gibi organizasyonlara göre sizlere catering firmaları farklı menüler oluşturabilir.  Eğer oturmalı bir düzen gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız bu tarz organizasyonlar için yemek firmaları sizlere istediğiniz hizmetlerden oluşan bir menü oluşturacaktır.  Oturma düzeninden oluşan bir catering size sunulan kokteyl tarzı bir organizasyondan daha pahallıya mal olabilir. Kiraladığınız mekanda yada salonda eğer masa ve sandalye oturma grubu yoksa onları da ekipman firmasından tedarik etmeniz gerekebilir. Şık görünümlü ayakta düzenli bir, kokteyl organizasyonu düşürseniz toplantı, seminer, fuar gibi organizasyonlarda emin olunki daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.  Sadece bir ev organizasyonu yanı söz, nişan merasimi gibi bir hizmet için catering şirketi arıyorsanız bunu iki taraflıda yapabilirsiniz. Kendi mutfağınızda hazırlatacağınız ara sıcak ikramlar ve kokteyl menülerinden oluşan bir çok seçenek mevcuttur.   İstanbul genelinde nişan ve söz organizasyonu için tüm aile çoğu zaman kendi evlerinde konuklarını karşılıyor. Sadece organizasyon firmaları içinden biri ile anlaşıp ikram ve ekip yada ekipman desteği alıyor. Bu tarz organizasyonlar için en çok rağbet görense garson, servis elemanı, masa ve sandalye gibi farklı ekipman malzemelerinden oluşuyor.  İş toplantıları ve konferans organizasyonları içinse hafif atıştırmalık ürünlerin rağbet gördüğü her kez tarafından biliniyor. Toplantılar çoğu zaman bir barka vizyon ve kürsü, ses sistemi ekipmanların desteği ile oluşturulur. Gelen konuklar içinse kurulan kokteyl masaları yardımı ile ikram organizasyon hizmeti verilmektedir. Dernek toplantısı,  konferans, kongre gibi tüm organizasyonlarınız için sizlere özel kişi sayısına göre farklı kokteyl ikram menüleri oluşturabiliriz. Bize öncelikle gerekli olan düzenleyeceğiniz düğün, davet, nikah, gala gibi organizasyon için gerekli olan malzemeler, personel sayısı, ikram menüleridir. Bizlere bir çok etkinlik için bilgi verdiğinizde müşteri temsilcilerimiz sizlere çalışmalar yaparak uygun paketler oluşturmaktadır. Catering fiyatları eğer sizler için uygun olmadığında tekrar paketler yeniler ve sizlere sunumu yapılır. Tüm catering kokteyl organizasyonu için sizlere yüzlerce menüler oluşturup fiyatlar sunabiliriz.


Sünnet Mevlidi Hazırlıkları Davet Organizasyonu

Sünnet Mevlüt OrganizasyonOğlunuzun ilk mürüvveti sünnetini yaptırdınız ve bu günü müzikli bir eğlenceden ayrı olarak dualarla taçlandırmak istiyorsunuz. Konuklarınızı ister evinizde ister ayarladığınız bir mekanda ağırlayın sizlere çeşitli hizmetlerimizle yapacağımız rehberlik bu gününüzü hafızalarda bırakacak bir hale getirecektir. Sünnet mevlidinde yapılacak her ayrıntının kalite ve ayrıcalığını sizlere garanti ediyoruz. Davet Organizasyon yıllardır konusunda tecrübe ile uzmanlaşmış ekibimiz sünnet mevlüdü süsleme ve ikram hususunda sizlerin de takdirini alacaktır. Modern süsleme teknikleri, kaliteli ve şık sunumlar ile hazırlanmış bir sünnet mevlidi şeker büfesi ile taçlandırılan Mevlüt Organizasyonu konuklarınızın memnuniyet ile ağırlanıp uğurlanmalarına vesile olacaktır. Mevlit hazırlıklarınızı ofisimize yapacağınız bir görüşme talebi ile başlatmış olursunuz aslında. Yaptığımız görüşmede kararlaştıracağımız her ayrıntının üzerine çalışmalarımız süregelir. Daha kısaca anlatmak gerekirse aslında oğlunuzun adına özel bir konsept belirlemiş oluruz. Ve bu konseptin ufkunda yapabileceğimizin en iyisini yapmayı amaçlarız. Renkler, süslemeler, dağıtılacak ikramlar, catering hizmeti, sunumlar, ekip ve ekipmanlar… hepsi sizin isteğiniz doğrultusunda yön bulacaktır. Talep ettiğiniz, hayal ettiğiniz ne varsa anlatıp cevap bulabileceğiniz beceri ve nitelikte hizmet sunmaya hazır ekibimizle Sünnet Mevlit Organizasyonu nda da yıllardır sizlerle birlikteyiz.


İstanbul Catering Firmaları

İstanbul Catering FirmalarıKurumsal Organizasyonlarınız için bir İstanbul Catering Firmaları arasında bir şirketle anlaşmak ve Davet düzenlemek istiyorsanız size müzikli yada müziksiz olarak farklı seçenekler sunabiliriz.  Kendi şirketinizin iş toplantı odası yada farklı bir yerde,  catering organizasyonu için sizlere sunacağımız paketlerimizle bizden fiyat almadan kesinleştirmeyin. İstanbul da bulunun catering şirketleri arasında bizim farkımız yemek ikramları yanı sıra Kokteyl Organizasyonları gerçekleştirmemizdir. Eğer şirketiniz yada kiraladığınız salonda bir mutfak mevcutsa sizlere hafif atıştırmalık ara sıcaklardan lezzetli menüler sunabiliriz. Özenle seçtiğimiz, catering ikram menüleri özellikle ağır koku yapmayan ürünlerdir.  Kurduğumuz portatif mutfak malzemeleri ile kısa zamanda organizasyon için hazırlıklarımızı pratik olarak gerçekleştiririz. Her ne kadar Catering Kokteyl Organizasyonu ayakta yapılmaktaysa da yaşlılar için özel bir alan oluşturulması gerekmektedir. Konuk sayısını bu yüzden daha önceden belirtmeniz önem taşımaktadır. Gelen konuklar için kokteyl masaları, konferans cihazı, protokol koltuğu, kürsü, müzik sistemi gibi bir önemli ekipmanlarda belirlemek gerekir. Toplantılarda kurduğumuz çay ve kahve için sıcak su makinesi de önem taşıyor. Çay molalarında en çok tüketilen çaydır içecek servisinde sorun yaşmamak için yedek olarak sıcak su otomatı da bulundurmak gerekir.  Servis edilen içecek ve yiyeceklerinse cam ve porselen olması da yapılan hizmette organizasyonun kalitesi açısından önem taşır. Organizasyon yerine getirilecek olan ikramların kalitesi ve tazeliği de önemlidir. İstediğiniz yere ikramların getirilmesinden hazırlanmasına kadar titizlikle gerçekleştiriyoruz. İkram Organizasyonu planlamasının sorunsuz şekilde geçmesi için bu ayrıntıların düşünülmesi puf, sandalye, bistro masa gibi ekipmanların mekanda iyi kullanılması gerekmektedir. Hazırlıkları tamamen Davet Organizasyon firmamıza bırak yerinde bir karar olup sizi bir çok zahmetten kurtaracaktır. Damak zevkinize uygun ve misafirlerin hoşnutla karışılacağı ikram organizasyonu olarak size hizmet vereceğimiz iş toplantısı, dernek, film galası, sempozyum, fuar, kongre, seminer gibi tüm etkinliklerinizde uygun, catering fiyatları ile hizmetlerimizden faydalabilirsiniz.


Toplantı İkramları & Organizasyon

Toplantı İkramları & OrganizasyonKalite hizmet sunan kurumsal davet organizasyonları özel olarak hazırlattığı kokteyl ikramları ile rakipleri arasında fark yaratıyor. Kongre ve Konferans İkramları olarak nasıl yapılır, neler ikram edilir diye düşünmenize gerek yok. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere belediye ve toplantı salonlarına, catering hizmeti vermekten çok mutluyuz. İster toplantı salonu seçin ister kendi işyeriniz olsun aklınıza gelebilecek tüm ekip ve ekipmanları sizlere kolayca sağlayabiliriz. Birinci hedefimiz müşteri memnuiyeti olup sonrasında en iyi organizasyonlar için ekibimizle birlikte sizin için çalışıyoruz. Bayii toplantıları ve seminer ikramları & organizasyonları için elimizde bulunan bistro masaları ve catering ekipmanlarını sizlerin dilediğiniz yere getiriyoruz.  Kongre Organizasyonları için ihtiyaç duyulan dinlenme molasında çay, kahve ve ikramları servis personellerimiz tarafından dağıtılması sağlanıyor. Bu tarz ikram organizasyonları ( demleme çay, nescafe, meyve suları, kurabiye çeşitleri, rulo pasta, ekler, yuvarlak mini pizza, sakallı poğaça, kanepe çeşitleri gibi müşterilerimizin isteklerine göre oluşturulmaktadır. Toplantı ikramları olarak sadece yiyecek ve içecek temini değil gerekli durumlarda talep edilen organizasyon malzemelerini de sağlıyoruz.  Bu ekipmanlar bazılar protokol masası, müzik sistemi, sunucu, karşılama hostesi, dj, dekorasyon süslemeleri gibi farklı hizmetlerden oluşuyor. Dilerseniz Toplantı Kokteyl Organizasyonu da sizin için düzenleyebiliriz. Sizlerin yorulmaması için protokol organizasyonu ve dernek toplantıları gibi önem taşıyan hizmetler için, coffee break ikram paketleri hazırladık. Bu paket fiyatları kolayca müşteri temsilcimizden detayları görüşerek öğrenebilirsiniz. Ayıca sağlıklı ve lezzetli olarak ikram hizmeti verdiğimiz  bir çok müşterimiz arasında sizi görmekten onur duyarız.


Kokteyl Organizasyon Firmaları

Kokteyl için Organizasyon Firmaları Yorulmadan fazla para harcamadan size, Kokteyl Organizasyon Firmaları hakkında biraz da olsa fikir sahibi olmanız için bilgiler veriyoruz. Öncelikle kokteyl firmaları ilk etap da organizasyon olacak yere hizmetler sunarlar bu nedenden dolayı yiyecek ve içeceklerin servis aracı ile sağlanması gerekir. Yaz aylarında bu daha önemli bir servistir catering ikramlarının taze ve lezzetli olması için üretimi kadar nakliye sırasındada iyi zamanda yapılması gerekmektedir. Sizin açınızdan güzel bir kokteyl organizasyonu olması için anlaşma yapmak istediğiniz, catering firmaları ile iyi irtibat sağlamanız çok iyi olacaktır. Bu tarz Kokteyl Organizasyonu ortalama 100 kişi için 2000TL ile 2500TL fiyatlandırma ile başlamakta catering menüleri seçenekleri büyüdükçe maliyet artmaktadır. En çok kokteyl fiyatları ara sıcak olarak adlandırdığımız yiyeceklerin içine eklenmesi ile gerçekleşir. Örnek olarak misket köfte, naggyt tavuk, sigara böreği gibi ikramların yapılabilmesi için ayrıca organizasyon şirketi sizden mutfakta talep edecektir.  İçecekler de ise alkollü kokteyl organizasyonu maliyetleri çok yukarılara çekebilir. Mesela viski, votka, şarap gibi içecekler olursa kişi sayısı olarak hesaplanan kokteyl fiyatları neredeyse 2 yada 3 katına çıkabilir. Maliyetleri düşürmek için puf nokta olarak şu şekilde bilgi verebiliriz. Mesela catering firmaları ile anlaşırken sadece bardak ve yiyecek ikramları konusunda destek almak garsonlara aldığınız alkollü içecekleri dağıttırmanız maliyetleri oldukça düşürebilir.  Fakat kapalı mekanda olan organizasyonlarda alkol kokusu dolayısıyla dikkat etmeniz gerekir. Kapalı mekanlarda alkol tercih edilmemesi gereken yerlerden bazıları, nikah kokteyli, kurumsal şirket toplantıları, evde nişan organizasyonu gibi yerlerde dikkatli olmanız gerekmektedir.  Unutmayın kİ geçmişte yaptığımız İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde düğün, açılış, yılbaşı, parti, davet, toplantı, doğum günü ve kokteyl organizasyonları ile tecrübelerimizi sizinle paylaşabiliriz. Bu yazılar yeterli gelmediyse bilgi için 02122134500 telefonumuzdan arayarak tüm sorularınızı cevaplayabiliriz.


Düğün Kokteyl Organizasyonları

Düğün Kokteyl OrganizasyonuTüm Türkiye’nin en çok tercih sebebi yemek hizmeti yerine etkinliklerde, düğün kokteyl organizasyonları oluyor. Pek, bu kadar tercih edilmesinin birkaç örnekle sizlere hemen sunalım düğün kokteyl organizasyonu nedir.  Evliliğe ilk adımı atacak olan çiftler düğün yemeyi yerine hafif aperatif ikramlardan yana yapıyor tercihini. Bunun en büyük sebebi ise yemekli düğünlere göre düğün kokteyl davetlerinin daha kolay organize edilmesi ve catering kokteyl fiyatları maliyetinin düşük olmasıdır. Gerekli olan mutfak, masa ve sandalyelerde bazı kiralanan yerlerde mevcut değil.  Tabi’i ki düğün kokteyl organizasyonları için yükselten zengin ikram menülerde mevcut. Her yeni evlenecek çift düğün için değişik hayaller kurar mesela plaj düğünleri, tekne organizasyonları, kır düğünü gibi organizasyonun gerçekleşecek yerin istediği renklerde süslenmesini ister. Bunu yapmanın en cazip yolu düğün için kokteyl den yana seçini yapmaktır. İstanbul un her yeri bir birinden güzel düğün kokteyl daveti için çok müsait bir şehir. Örnek olarak Avrupa yakasında Sarıyer bölgesinde bir çok yer var kumsal düğünleri için ayrıca deniz manzaralı mekana sahip Sarıyer mehmet restoran ta düğününüz için göz atabilir mekanı inceleyebilirsiniz. Aslında en etkili düğün organizasyon fikirleri, evlenecek çiftlerin çalışacakları firmanın örneklerine bakması ile olabilir. Ordan esinlenip sonrasında süsleme için renk seçimi sonrasında düğün ikramları ve son olarak da müzik grupları bunların hepsini güvendiğiniz dostlarınızla paylaşın ve düşüncelerini alın. Bu şekilde acele etmeseniz ve iyi bir araştırma yaparsanız göreceksiniz ki düğün planlama isteğiniz daha güzel bir şekil alacak. Düğün daveti için mekana göre mutlaka bistro masaları kiralama yaparken yeterli sayıda yapmanız gerekir. Bistro masaları süsleme hizmeti alırken belinden fiyonk da bağlatabilirsiniz. Düğün kokteyl için catering ikramlarının sunumlarını içeceklerin cam, yiyeceklerin porselen tabaklarda şık bir şekilde davetlilere sunulmasını unutmayalım.  Sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir düğün organizasyonu için mutlaka catering firmaları ile görüşerek fikirleri almayı unutmayın. Şimdiden en güzel,  düğün organizasyonu sizin olması dileğiyle.


Toplantı Davet Organizasyonları

Toplantı Davet OrganizasyonTitizlikle çalışmalarını yaptığımız toplantı organizasyon, dernek toplantıları, bayii toplantısı, şirket organizasyonları, catering kokteyl,  nasıl yapılır, neler ikram edilir, düzenleme sizlere örnekler ile sunacağız.  Günümüzde birçok toplantı organizasyonu insanların bir araya gelerek konuşarak ortak karara varması için düzenleniyor.  Belli konular hakkında ortak fikirlere sahip olmak ve bilgi alışverişinde bulunmak amacıyla yapılıyor. Bayi toplantıları, seminer organizasyonu, dernek toplantısı gibi bu tip toplantılar bilgi ve beceriye sahip kişiler arasında yapılır. Bu gibi toplantılarda herkese danışarak bir sorunu çözmek ve bilgi paylaşımı için gerçekleşir.  Sempozyum, seminer, panel,  bayi organizasyonları verimli geçebilmesi için toplantı yapılacak yerin profesyonelsel bir şekilde toplantı öncesi hazırlanması gerekir. Dernek toplantı organizasyonları özellikle ortak alınan kararların ve çözüm üretmek için yapılır. Bu tarz toplantılar için seçtiğiniz mekan ister kendi şirketinizde olsun. İster kiraladığınız bir toplantı salonu bu tarz organizasyonlarda saatte bir ara verilmektedir. Bu aralarda konuklara yiyecek ve içecek servisi yapılır. Fakat en çok beğenilen ikramlar, Coffee Break Hizmeti olmaktadır. Bunun için, catering firmaları ile görüşülerek ayrıca organizasyon hizmeti veren şirketlerden de destek alınmaktadır. Toplantı için davet organizasyon firmaları arasında biz her iki hizmeti de sizlere sağlayabiliriz.  Sizde zamanda tasarruf etmiş olur ve toplantı organizasyonu için vakit kazanmış olursunuz. Kiralık Toplantı Salonu yada kendi işyeriniz olsun düzenleme için gerekli olan sandalye, konuşma kürsüsü, ses sistemi, barka vizyon gibi tüm ekipmanları biz temin edebiliriz. Konuklar için yeterli sayıda bistro masa, ikram hizmeti, garson ve servis hostes gibi ekipleri de biz sağlıyoruz. Ayrıca gelen davetli için kokteyl organizasyonu da düzenleyebiliriz. Size sadece toplantıda görüşme yapmak istediğiniz davetlilerinizle ilgilenmek kalır. Bizi toplantı organizasyonları için merak ettiğiniz her şey için arayabilirsiniz. Toplantıda verilecek olan catering kokteyl ikram menü seçenekleri için detaylı bilgi istiyorsanız fiyat teklifi talep edebilirsiniz.


Parti Davet Organizasyonları

Doğum Günü Davet Organizasyonuİlk olarak çocuklar için verilen doğum günü parti organizasyonları ile örnekleri sunmaya başlayalım. Ayrıca çocuk doğum gününde nelere dikkat edilmeli,  süsleme, hesaplama, nasıl yapılmalı gibi fikirleri de sunacağız.  Çocuk partileri genellikle bir evin bahçesinde bir palyaço ile gerçekleşir. Çocuk organizasyonlarına gelen aileler ve çocuklar ayrı alana alınarak parti başlar.  Kimi zaman kiralanan bir mekan, sosyal tesis, cafe, pastane gibi yerlerde gerçekleşmektedir. Bu ailelerin ayırdığı bütçeye göre değişir ve eğlence, kutlama, organizasyon firmalarında alınan hizmetler farklıdır. En uygun fiyata çocuk partisi yapmanın yolu ise bir pasta ile, doğum günü palyaçosu kiralama ile gerçekleşir. Doğum günü hesaplama da bu alınan pasta,  hizmet bedeli ise ortalama 250TL ye mal olur.  Daha fazla bir para ayırdıysanız çocuğunuzun partisi için sihirbaz kiralama ve pinyata oyunu için doğum günü firmalarından destek alabilirsiniz.  Sadece bu saydığımız hizmetler değil şişme oyun parkı, limonatacı, pamuk şekerci,  popcorn arabası, renkli çocuk masa ve sandalyesi kiralama gibi çok çeşitli seçeneklerde var. Çocuğunuz için parti yapmak istediğiniz yerin süslemek istiyorsanız bunun içinde bir çok yol var. Sanal mağazalarda çocuklar için doğum günü parti süsleri mevcut.  Çocuğunun sevdiği çizgi film karakterli birçok süs bulabilirsiniz ayrıca ajans,  kutlama ve eğlence şirketleri de sizin için bu hizmeti yapabilir. Zaten çocuk partilerinde Türkiye genelinde birçok ajanslar ve organizasyon hizmeti veren firmalar oldukça fazladır. Fikirlerimizi sizlere yetişkin doğum günü organizasyonları, partisi, neler yapabiliriz, kutlama ve eğlenceleri için seçenekler sunacağız. İstanbul genelinde yaptığımız gözlemlerde çoğu zaman doğum günü sahipleri kendi evinde yada kiraladığı bir mekanda yapıyor.  Bu tekne organizasyonu, kiralık villa, bahçe partisi, yat, plaj, gece kulübü de olabiliyor. Evde doğum günü organizasyonu, için her zaman catering kokteyl ve organizasyon firmaları arasından biri ile anlaşıp destek alıyor.  En çok tercih edilense doğum günü daveti için kokteyl organizasyonlarıdır.  Catering kokteyl menüleri, ise bütçelere göre farklılık gösterir fiyatları yükselten ise ara sıcak ikramlardır. Menülerde sadece ara sıcaklar değil alkollü kokteyl menüleri de fiyatları yukarı çekmekte dır. En ucuz doğum günü partisini mal etmenin yolu ise hafif aperatif ikramları ile olur. Kendi evinizde 100 kişilik bir, parti eğlence organizasyonu planlıyorsanız bunun ortalama fiyatı 2000TL dir. Kokteyl Organizasyonu,  üç garson,  yedi adet bistro masa, yiyecek ve içecek ikramlarından oluşur. Daha yüksek bir bütçeniz varsa dj ile ses sistemi kiralama hizmeti ayrıca ışık sistemlerini de düşünmelisiniz. Unutmayın ki İstanbul Avrupa, Anadolu yakasındaki organizasyon firmalarının verdiği fiyatlar aynı değildir. Elindeki ekip ve ekipmanlara göre sizlere sunacağı doğum günü paketleri farklı olacaktır. Bizimde sizlere doğum günü organizasyonları için birçok paket programlar mevcuttur. Bilgi almak için ararsanız asistanlarımız tüm sorularınızı cevaplayacaktır.


Davet Organizasyonları Nasıl Yapılır?

Davet Organizasyon Firmaları2004 yılında bu yana Davet Firması olarak hizmet verdiğimiz binlerce organizasyon deneyimizi sizinle paylaşacağız. Heyecanla beklediği mutlu çiftlerin düğün kokteyli, düğün davet organizasyonu, nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli, nasıl olur gibi örnekleri faydalı bilgileri sunacağız.  Ayakta düzen kurulan,  düğün kokteylleri oturma düzenle yemek organizasyonuna göre fiyatları daha uygundur. İlk sebeplerden biri kiraladığınız mekan, tekne, gemi, kır alanı, plaj gibi yerlerin masa ve sandalye gibi ekipmanların bulunmamasıdır. Çoğu Kır düğünü boş bir yeşil alanda olur tabi yaz değilse ayrıca üstü açık bir yerde olacaksa tente, ısıtıcı gibi ekipmanlarda gerekir. Sadece bu saydıklarımızla bitmiyor ki nikah masası, gelin yolu, kırmızı halı, ses sistemi kiralama gibi bir ayrıntıda var. Gelin ve damat ın istediği süslemeleri de bilmek gerekir bunun için tek destek alacağınız yer Türkiye de davet organizasyon firmaları, ile anlaşmak ve destek almaktır. Çoğu organizasyon üzerine hizmet veren firmalar catering hizmeti de sunar. Bunun için toplantı  yapıp bir çay için sonrasında katalog, broşür, resim gibi materyalleri incelediğinizde aslında daha çok bilgi almanızı sağlayabilir. Benim tercihim sade bir düğün arkasından, kokteyl tarzı nikah organizasyonu, ise işiniz daha kolaydır. Belediye nikah salonları size mekan sağlıyor sadece catering kokteyl firmaları ile anlaşmak ve onunla görüşmeniz yeterli olacaktır. Fakat şole bir durum var nikah kokteyli için gelecek konuklarınız için bistro masa, ikram ekipmanları, catering menüleri arasında iyi bir tercih yapmanız gerekir. Deneyimli düğün davet firmaları size istediğiniz hizmetin bilgilerini paylaştığınızda catering fiyatları size paket olarak sunulur. Sizinde nikah gününüzde ayrıntılarla uğraşmak yerine davetlilerinizle ilgilenmek ve mutlu gününüzü doyasıya geçirmek kalır. Hiç merak etmeyin toplantı organizasyonu nasıl yapılır diye biz size şimdi nasıl olacağı hakkında fikirler sunacağız. İş için bir toplantı davet, kokteyl organizasyonları planınız varsa İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında bir çok mekan mevcut.  Sadece seminer, kongre, lansman, ödül töreni gibi organizasyonlar için catering hizmeti vermeyebilir. Dışarıdan destek almanız gerekir zira seminer organizasyonu, gerçekleşirken mola verildiğinde yiyecek ve içeceklerin hazır bulunması gerekir. Sadece kokteyl catering ile sınırlandırmamak gerekir bir çok iş adamı coffee break ikramları yanı çay kahve gibi sıcak içecek tercih ediyor mola verdiğinde.  Türkiye genelinde bu hizmetlerin hepsi, kokteyl organizasyonları olarak bilinir. Gelen konuklarınız için özel davranılmasını istiyorsanız,  kokteyl toplantı tam size göre. Bir konuda dikkat etmek gerekir catering ikramları, sunarken cam bardak, porselen tabak ve fincan gibi malzemeler kullanılmalıdır. Kağıt bardak ve karton bardak kullanılırsa kotu bir görüntü olabilir. Bu saydıklarımızla bitmiyor kurumsal bayii toplantıları, açılış organizasyonu, lansman gecesi gibi tüm etkinliklerde bistro masalara ve dekor süslemelerinde şirket logo renkleri kullanılıyor. 2000TL ye Kokteyl catering organizasyonu, olur mu diye sakın düşünmeyin farklı menüler sunulduğunda sizlere ekonomik fiyatlar ile hizmet verebilen şirketler bulabilirsiniz. Tüm kurumsal Organizasyonlar özenle yapılmalı ve işini bilen organizasyon şirketlerine verilmelidir.  Bu yüzden açılış organizasyonu olsun davet organizasyonları olsun başka firmalardan fiyat alırken bizden de almanızı önemle hatırlatırız.