Kokteyl İkramları
Maçka Evlendirme Dairesi Nikah Kokteyl Salonu
Sünnet Tahtı Kiralama
Davet Kokteyli
Gelin ve Damat Masası Süsleme
Kokteyl Masa Süslemeleri
Balon Süslemeleri
Kokteyl Hizmeti
Kokteyl Masa Kiralama
Davet Yemekleri
Kokteyller
İşyeri ve Dukkan Kokteylleri
Kokteyl Masa Süsleme
Nişan Organizasyon
Açılış Kokteyli
Kokteyl Hizmetleri
Kokteyl Organizasyon
Şamdan Kiralama
Davet Hizmetleri
Açılış Balon Süsleme
Koktyel Masa Kiralama
Catering Organizasyon
Bakırköy Evlendirme Dairesi Nikah Kokteyl Organizasyonları
Düğün Organizasyonları
Davet Kokteylleri
Düğün Süsleme
Yılbaşı Organizasyonları
Açılış Süslemeleri
Kokteyl Organizasyonları
Çocuk Doğum Günü
Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 1
» En Yeni Üye: davet
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Nikah Töreni Kokteyl
sticky

Nikah KokteylTürkiye genelinde artık sade bir düğün sonrasında Nikah Töreni Kokteyli yeni evlenen çiftler tarafından daha çok rağbet görmeye başladı. Mekan olarak ta yer aramaya gerek kalmadan belediye & nikah dairesi ortalama 2 saat yer sağlıyor. Sadece nikah organizasyonu, için gün almış çiftlere catering ve, organizasyon firmaları arasından birini tercih etmek kalıyor. Bir çok aile merak eder Nikahta Neler İkram edilir sizlere kısaca pratik bilgiler vericeğiz. Özellikle catering için firmalarla anlaşırken kapalı mekanda olacaksa Kokteyli Nikah koku yapmayan menüleri seçmenizi öneriyoruz. Ayrıca nikah salonları içecek ve yiyecekler için mutfak sağlamıyor bunları göz önünde bulundurmanız gerekir. İstanbul ve bir çok şehirde, nikah kokteyl ikramları konusunda size farklı paketler sunabilecek bir çok şirket mevcut. Vaktiniz varsa catering firmaları, ile anlaşma sağlarken ofis yada depolarına giderseniz sizlere kullanılacak servis ekipmanlarını sunacaktır. Sadece kokteyl menü ikramları değil gelin yolları, bistro masa süslemeleri gibi bir çok hizmeti yerinde inceleyebilirsiniz. Menü fiyatları, paketleri, düzenleme, örnekleri gibi tüm detayları yazılı olarak almanızda fayda sağlayacaktır. Birkaç Nikah Organizasyon ayrı firmadan hizmet alırsanız bazı aksilikler yaşayabilirsiniz. En mutlu gününüzde sizlerin tüm istekleri doğrultusunda çalışma gerçekleştirecek bir, nikah organizasyon firması ile çalışmanız konusunda dikkat etmelisiniz.  Gerçek şıklığı en başta Kokteyl Tarzı Nikah Organizasyonları gerçekleşirken bistro masaların örtü ve üstündeki dekorasyon süsleri gösterir. Renk seçimlerinizi ona göre yapmalı ve daha önceki yapmış olduğu organizasyon çalışmalarını görmelisiniz. Aslında sizin için bunları kolayca sağlayacak yanı Nikah Kokteylinde neler ikram edilir, bu hizmeti paket fiyatları bir şirket yapabilir. Deneyimli bir düğün şirketi ile görüşürseniz sizin adınıza tüm hizmeti gerçekleşir.  Anlaşma yapmadan önce bizimde yapmış olduğumuz hizmetleri,  davet firmaları arasından tercih etmeden görmenizi hatırlatırız.


Catering Kokteyl Firmaları

Catering Kokteyl Firmaları Yağacağınız birçok organizasyon için bir catering kokteyl firmaları arasından birinden destek almanız gerekebilir. Tabi hizmet almak istediğiniz firma sizin tamamen arzunuza bağlıdır. Sizlere sunulan catering menüleri ve fiyatları bu tarz organizasyonlarda önemli rol oynamaktadır.  Yapmayı planladığınız açılış, toplantı, düğün kokteyli gibi organizasyonlara göre sizlere catering firmaları farklı menüler oluşturabilir.  Eğer oturmalı bir düzen gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız bu tarz organizasyonlar için yemek firmaları sizlere istediğiniz hizmetlerden oluşan bir menü oluşturacaktır.  Oturma düzeninden oluşan bir catering size sunulan kokteyl tarzı bir organizasyondan daha pahallıya mal olabilir. Kiraladığınız mekanda yada salonda eğer masa ve sandalye oturma grubu yoksa onları da ekipman firmasından tedarik etmeniz gerekebilir. Şık görünümlü ayakta düzenli bir, kokteyl organizasyonu düşürseniz toplantı, seminer, fuar gibi organizasyonlarda emin olunki daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.  Sadece bir ev organizasyonu yanı söz, nişan merasimi gibi bir hizmet için catering şirketi arıyorsanız bunu iki taraflıda yapabilirsiniz. Kendi mutfağınızda hazırlatacağınız ara sıcak ikramlar ve kokteyl menülerinden oluşan bir çok seçenek mevcuttur.   İstanbul genelinde nişan ve söz organizasyonu için tüm aile çoğu zaman kendi evlerinde konuklarını karşılıyor. Sadece organizasyon firmaları içinden biri ile anlaşıp ikram ve ekip yada ekipman desteği alıyor. Bu tarz organizasyonlar için en çok rağbet görense garson, servis elemanı, masa ve sandalye gibi farklı ekipman malzemelerinden oluşuyor.  İş toplantıları ve konferans organizasyonları içinse hafif atıştırmalık ürünlerin rağbet gördüğü her kez tarafından biliniyor. Toplantılar çoğu zaman bir barka vizyon ve kürsü, ses sistemi ekipmanların desteği ile oluşturulur. Gelen konuklar içinse kurulan kokteyl masaları yardımı ile ikram organizasyon hizmeti verilmektedir. Dernek toplantısı,  konferans, kongre gibi tüm organizasyonlarınız için sizlere özel kişi sayısına göre farklı kokteyl ikram menüleri oluşturabiliriz. Bize öncelikle gerekli olan düzenleyeceğiniz düğün, davet, nikah, gala gibi organizasyon için gerekli olan malzemeler, personel sayısı, ikram menüleridir. Bizlere bir çok etkinlik için bilgi verdiğinizde müşteri temsilcilerimiz sizlere çalışmalar yaparak uygun paketler oluşturmaktadır. Catering fiyatları eğer sizler için uygun olmadığında tekrar paketler yeniler ve sizlere sunumu yapılır. Tüm catering kokteyl organizasyonu için sizlere yüzlerce menüler oluşturup fiyatlar sunabiliriz.


Sünnet Mevlidi Hazırlıkları Davet Organizasyonu

Sünnet Mevlüt OrganizasyonOğlunuzun ilk mürüvveti sünnetini yaptırdınız ve bu günü müzikli bir eğlenceden ayrı olarak dualarla taçlandırmak istiyorsunuz. Konuklarınızı ister evinizde ister ayarladığınız bir mekanda ağırlayın sizlere çeşitli hizmetlerimizle yapacağımız rehberlik bu gününüzü hafızalarda bırakacak bir hale getirecektir. Sünnet mevlidinde yapılacak her ayrıntının kalite ve ayrıcalığını sizlere garanti ediyoruz. Davet Organizasyon yıllardır konusunda tecrübe ile uzmanlaşmış ekibimiz sünnet mevlüdü süsleme ve ikram hususunda sizlerin de takdirini alacaktır. Modern süsleme teknikleri, kaliteli ve şık sunumlar ile hazırlanmış bir sünnet mevlidi şeker büfesi ile taçlandırılan Mevlüt Organizasyonu konuklarınızın memnuniyet ile ağırlanıp uğurlanmalarına vesile olacaktır. Mevlit hazırlıklarınızı ofisimize yapacağınız bir görüşme talebi ile başlatmış olursunuz aslında. Yaptığımız görüşmede kararlaştıracağımız her ayrıntının üzerine çalışmalarımız süregelir. Daha kısaca anlatmak gerekirse aslında oğlunuzun adına özel bir konsept belirlemiş oluruz. Ve bu konseptin ufkunda yapabileceğimizin en iyisini yapmayı amaçlarız. Renkler, süslemeler, dağıtılacak ikramlar, catering hizmeti, sunumlar, ekip ve ekipmanlar… hepsi sizin isteğiniz doğrultusunda yön bulacaktır. Talep ettiğiniz, hayal ettiğiniz ne varsa anlatıp cevap bulabileceğiniz beceri ve nitelikte hizmet sunmaya hazır ekibimizle Sünnet Mevlit Organizasyonu nda da yıllardır sizlerle birlikteyiz.


İstanbul Catering Firmaları

İstanbul Catering FirmalarıKurumsal Organizasyonlarınız için bir İstanbul Catering Firmaları arasında bir şirketle anlaşmak ve Davet düzenlemek istiyorsanız size müzikli yada müziksiz olarak farklı seçenekler sunabiliriz.  Kendi şirketinizin iş toplantı odası yada farklı bir yerde,  catering organizasyonu için sizlere sunacağımız paketlerimizle bizden fiyat almadan kesinleştirmeyin. İstanbul da bulunun catering şirketleri arasında bizim farkımız yemek ikramları yanı sıra Kokteyl Organizasyonları gerçekleştirmemizdir. Eğer şirketiniz yada kiraladığınız salonda bir mutfak mevcutsa sizlere hafif atıştırmalık ara sıcaklardan lezzetli menüler sunabiliriz. Özenle seçtiğimiz, catering ikram menüleri özellikle ağır koku yapmayan ürünlerdir.  Kurduğumuz portatif mutfak malzemeleri ile kısa zamanda organizasyon için hazırlıklarımızı pratik olarak gerçekleştiririz. Her ne kadar Catering Kokteyl Organizasyonu ayakta yapılmaktaysa da yaşlılar için özel bir alan oluşturulması gerekmektedir. Konuk sayısını bu yüzden daha önceden belirtmeniz önem taşımaktadır. Gelen konuklar için kokteyl masaları, konferans cihazı, protokol koltuğu, kürsü, müzik sistemi gibi bir önemli ekipmanlarda belirlemek gerekir. Toplantılarda kurduğumuz çay ve kahve için sıcak su makinesi de önem taşıyor. Çay molalarında en çok tüketilen çaydır içecek servisinde sorun yaşmamak için yedek olarak sıcak su otomatı da bulundurmak gerekir.  Servis edilen içecek ve yiyeceklerinse cam ve porselen olması da yapılan hizmette organizasyonun kalitesi açısından önem taşır. Organizasyon yerine getirilecek olan ikramların kalitesi ve tazeliği de önemlidir. İstediğiniz yere ikramların getirilmesinden hazırlanmasına kadar titizlikle gerçekleştiriyoruz. İkram Organizasyonu planlamasının sorunsuz şekilde geçmesi için bu ayrıntıların düşünülmesi puf, sandalye, bistro masa gibi ekipmanların mekanda iyi kullanılması gerekmektedir. Hazırlıkları tamamen Davet Organizasyon firmamıza bırak yerinde bir karar olup sizi bir çok zahmetten kurtaracaktır. Damak zevkinize uygun ve misafirlerin hoşnutla karışılacağı ikram organizasyonu olarak size hizmet vereceğimiz iş toplantısı, dernek, film galası, sempozyum, fuar, kongre, seminer gibi tüm etkinliklerinizde uygun, catering fiyatları ile hizmetlerimizden faydalabilirsiniz.


Toplantı İkramları & Organizasyon

Toplantı İkramları & OrganizasyonKalite hizmet sunan kurumsal davet organizasyonları özel olarak hazırlattığı kokteyl ikramları ile rakipleri arasında fark yaratıyor. Kongre ve Konferans İkramları olarak nasıl yapılır, neler ikram edilir diye düşünmenize gerek yok. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere belediye ve toplantı salonlarına, catering hizmeti vermekten çok mutluyuz. İster toplantı salonu seçin ister kendi işyeriniz olsun aklınıza gelebilecek tüm ekip ve ekipmanları sizlere kolayca sağlayabiliriz. Birinci hedefimiz müşteri memnuiyeti olup sonrasında en iyi organizasyonlar için ekibimizle birlikte sizin için çalışıyoruz. Bayii toplantıları ve seminer ikramları & organizasyonları için elimizde bulunan bistro masaları ve catering ekipmanlarını sizlerin dilediğiniz yere getiriyoruz.  Kongre Organizasyonları için ihtiyaç duyulan dinlenme molasında çay, kahve ve ikramları servis personellerimiz tarafından dağıtılması sağlanıyor. Bu tarz ikram organizasyonları ( demleme çay, nescafe, meyve suları, kurabiye çeşitleri, rulo pasta, ekler, yuvarlak mini pizza, sakallı poğaça, kanepe çeşitleri gibi müşterilerimizin isteklerine göre oluşturulmaktadır. Toplantı ikramları olarak sadece yiyecek ve içecek temini değil gerekli durumlarda talep edilen organizasyon malzemelerini de sağlıyoruz.  Bu ekipmanlar bazılar protokol masası, müzik sistemi, sunucu, karşılama hostesi, dj, dekorasyon süslemeleri gibi farklı hizmetlerden oluşuyor. Dilerseniz Toplantı Kokteyl Organizasyonu da sizin için düzenleyebiliriz. Sizlerin yorulmaması için protokol organizasyonu ve dernek toplantıları gibi önem taşıyan hizmetler için, coffee break ikram paketleri hazırladık. Bu paket fiyatları kolayca müşteri temsilcimizden detayları görüşerek öğrenebilirsiniz. Ayıca sağlıklı ve lezzetli olarak ikram hizmeti verdiğimiz  bir çok müşterimiz arasında sizi görmekten onur duyarız.


Kokteyl Organizasyon Firmaları

Kokteyl için Organizasyon Firmaları Yorulmadan fazla para harcamadan size, Kokteyl Organizasyon Firmaları hakkında biraz da olsa fikir sahibi olmanız için bilgiler veriyoruz. Öncelikle kokteyl firmaları ilk etap da organizasyon olacak yere hizmetler sunarlar bu nedenden dolayı yiyecek ve içeceklerin servis aracı ile sağlanması gerekir. Yaz aylarında bu daha önemli bir servistir catering ikramlarının taze ve lezzetli olması için üretimi kadar nakliye sırasındada iyi zamanda yapılması gerekmektedir. Sizin açınızdan güzel bir kokteyl organizasyonu olması için anlaşma yapmak istediğiniz, catering firmaları ile iyi irtibat sağlamanız çok iyi olacaktır. Bu tarz Kokteyl Organizasyonu ortalama 100 kişi için 2000TL ile 2500TL fiyatlandırma ile başlamakta catering menüleri seçenekleri büyüdükçe maliyet artmaktadır. En çok kokteyl fiyatları ara sıcak olarak adlandırdığımız yiyeceklerin içine eklenmesi ile gerçekleşir. Örnek olarak misket köfte, naggyt tavuk, sigara böreği gibi ikramların yapılabilmesi için ayrıca organizasyon şirketi sizden mutfakta talep edecektir.  İçecekler de ise alkollü kokteyl organizasyonu maliyetleri çok yukarılara çekebilir. Mesela viski, votka, şarap gibi içecekler olursa kişi sayısı olarak hesaplanan kokteyl fiyatları neredeyse 2 yada 3 katına çıkabilir. Maliyetleri düşürmek için puf nokta olarak şu şekilde bilgi verebiliriz. Mesela catering firmaları ile anlaşırken sadece bardak ve yiyecek ikramları konusunda destek almak garsonlara aldığınız alkollü içecekleri dağıttırmanız maliyetleri oldukça düşürebilir.  Fakat kapalı mekanda olan organizasyonlarda alkol kokusu dolayısıyla dikkat etmeniz gerekir. Kapalı mekanlarda alkol tercih edilmemesi gereken yerlerden bazıları, nikah kokteyli, kurumsal şirket toplantıları, evde nişan organizasyonu gibi yerlerde dikkatli olmanız gerekmektedir.  Unutmayın kİ geçmişte yaptığımız İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde düğün, açılış, yılbaşı, parti, davet, toplantı, doğum günü ve kokteyl organizasyonları ile tecrübelerimizi sizinle paylaşabiliriz. Bu yazılar yeterli gelmediyse bilgi için 02122134500 telefonumuzdan arayarak tüm sorularınızı cevaplayabiliriz.


Düğün Kokteyl Organizasyonları

Düğün Kokteyl OrganizasyonuTüm Türkiye’nin en çok tercih sebebi yemek hizmeti yerine etkinliklerde, düğün kokteyl organizasyonları oluyor. Pek, bu kadar tercih edilmesinin birkaç örnekle sizlere hemen sunalım düğün kokteyl organizasyonu nedir.  Evliliğe ilk adımı atacak olan çiftler düğün yemeyi yerine hafif aperatif ikramlardan yana yapıyor tercihini. Bunun en büyük sebebi ise yemekli düğünlere göre düğün kokteyl davetlerinin daha kolay organize edilmesi ve catering kokteyl fiyatları maliyetinin düşük olmasıdır. Gerekli olan mutfak, masa ve sandalyelerde bazı kiralanan yerlerde mevcut değil.  Tabi’i ki düğün kokteyl organizasyonları için yükselten zengin ikram menülerde mevcut. Her yeni evlenecek çift düğün için değişik hayaller kurar mesela plaj düğünleri, tekne organizasyonları, kır düğünü gibi organizasyonun gerçekleşecek yerin istediği renklerde süslenmesini ister. Bunu yapmanın en cazip yolu düğün için kokteyl den yana seçini yapmaktır. İstanbul un her yeri bir birinden güzel düğün kokteyl daveti için çok müsait bir şehir. Örnek olarak Avrupa yakasında Sarıyer bölgesinde bir çok yer var kumsal düğünleri için ayrıca deniz manzaralı mekana sahip Sarıyer mehmet restoran ta düğününüz için göz atabilir mekanı inceleyebilirsiniz. Aslında en etkili düğün organizasyon fikirleri, evlenecek çiftlerin çalışacakları firmanın örneklerine bakması ile olabilir. Ordan esinlenip sonrasında süsleme için renk seçimi sonrasında düğün ikramları ve son olarak da müzik grupları bunların hepsini güvendiğiniz dostlarınızla paylaşın ve düşüncelerini alın. Bu şekilde acele etmeseniz ve iyi bir araştırma yaparsanız göreceksiniz ki düğün planlama isteğiniz daha güzel bir şekil alacak. Düğün daveti için mekana göre mutlaka bistro masaları kiralama yaparken yeterli sayıda yapmanız gerekir. Bistro masaları süsleme hizmeti alırken belinden fiyonk da bağlatabilirsiniz. Düğün kokteyl için catering ikramlarının sunumlarını içeceklerin cam, yiyeceklerin porselen tabaklarda şık bir şekilde davetlilere sunulmasını unutmayalım.  Sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir düğün organizasyonu için mutlaka catering firmaları ile görüşerek fikirleri almayı unutmayın. Şimdiden en güzel,  düğün organizasyonu sizin olması dileğiyle.


Toplantı Davet Organizasyonları

Toplantı Davet OrganizasyonTitizlikle çalışmalarını yaptığımız toplantı organizasyon, dernek toplantıları, bayii toplantısı, şirket organizasyonları, catering kokteyl,  nasıl yapılır, neler ikram edilir, düzenleme sizlere örnekler ile sunacağız.  Günümüzde birçok toplantı organizasyonu insanların bir araya gelerek konuşarak ortak karara varması için düzenleniyor.  Belli konular hakkında ortak fikirlere sahip olmak ve bilgi alışverişinde bulunmak amacıyla yapılıyor. Bayi toplantıları, seminer organizasyonu, dernek toplantısı gibi bu tip toplantılar bilgi ve beceriye sahip kişiler arasında yapılır. Bu gibi toplantılarda herkese danışarak bir sorunu çözmek ve bilgi paylaşımı için gerçekleşir.  Sempozyum, seminer, panel,  bayi organizasyonları verimli geçebilmesi için toplantı yapılacak yerin profesyonelsel bir şekilde toplantı öncesi hazırlanması gerekir. Dernek toplantı organizasyonları özellikle ortak alınan kararların ve çözüm üretmek için yapılır. Bu tarz toplantılar için seçtiğiniz mekan ister kendi şirketinizde olsun. İster kiraladığınız bir toplantı salonu bu tarz organizasyonlarda saatte bir ara verilmektedir. Bu aralarda konuklara yiyecek ve içecek servisi yapılır. Fakat en çok beğenilen ikramlar, Coffee Break Hizmeti olmaktadır. Bunun için, catering firmaları ile görüşülerek ayrıca organizasyon hizmeti veren şirketlerden de destek alınmaktadır. Toplantı için davet organizasyon firmaları arasında biz her iki hizmeti de sizlere sağlayabiliriz.  Sizde zamanda tasarruf etmiş olur ve toplantı organizasyonu için vakit kazanmış olursunuz. Kiralık Toplantı Salonu yada kendi işyeriniz olsun düzenleme için gerekli olan sandalye, konuşma kürsüsü, ses sistemi, barka vizyon gibi tüm ekipmanları biz temin edebiliriz. Konuklar için yeterli sayıda bistro masa, ikram hizmeti, garson ve servis hostes gibi ekipleri de biz sağlıyoruz. Ayrıca gelen davetli için kokteyl organizasyonu da düzenleyebiliriz. Size sadece toplantıda görüşme yapmak istediğiniz davetlilerinizle ilgilenmek kalır. Bizi toplantı organizasyonları için merak ettiğiniz her şey için arayabilirsiniz. Toplantıda verilecek olan catering kokteyl ikram menü seçenekleri için detaylı bilgi istiyorsanız fiyat teklifi talep edebilirsiniz.


Parti Davet Organizasyonları

Doğum Günü Davet Organizasyonuİlk olarak çocuklar için verilen doğum günü parti organizasyonları ile örnekleri sunmaya başlayalım. Ayrıca çocuk doğum gününde nelere dikkat edilmeli,  süsleme, hesaplama, nasıl yapılmalı gibi fikirleri de sunacağız.  Çocuk partileri genellikle bir evin bahçesinde bir palyaço ile gerçekleşir. Çocuk organizasyonlarına gelen aileler ve çocuklar ayrı alana alınarak parti başlar.  Kimi zaman kiralanan bir mekan, sosyal tesis, cafe, pastane gibi yerlerde gerçekleşmektedir. Bu ailelerin ayırdığı bütçeye göre değişir ve eğlence, kutlama, organizasyon firmalarında alınan hizmetler farklıdır. En uygun fiyata çocuk partisi yapmanın yolu ise bir pasta ile, doğum günü palyaçosu kiralama ile gerçekleşir. Doğum günü hesaplama da bu alınan pasta,  hizmet bedeli ise ortalama 250TL ye mal olur.  Daha fazla bir para ayırdıysanız çocuğunuzun partisi için sihirbaz kiralama ve pinyata oyunu için doğum günü firmalarından destek alabilirsiniz.  Sadece bu saydığımız hizmetler değil şişme oyun parkı, limonatacı, pamuk şekerci,  popcorn arabası, renkli çocuk masa ve sandalyesi kiralama gibi çok çeşitli seçeneklerde var. Çocuğunuz için parti yapmak istediğiniz yerin süslemek istiyorsanız bunun içinde bir çok yol var. Sanal mağazalarda çocuklar için doğum günü parti süsleri mevcut.  Çocuğunun sevdiği çizgi film karakterli birçok süs bulabilirsiniz ayrıca ajans,  kutlama ve eğlence şirketleri de sizin için bu hizmeti yapabilir. Zaten çocuk partilerinde Türkiye genelinde birçok ajanslar ve organizasyon hizmeti veren firmalar oldukça fazladır. Fikirlerimizi sizlere yetişkin doğum günü organizasyonları, partisi, neler yapabiliriz, kutlama ve eğlenceleri için seçenekler sunacağız. İstanbul genelinde yaptığımız gözlemlerde çoğu zaman doğum günü sahipleri kendi evinde yada kiraladığı bir mekanda yapıyor.  Bu tekne organizasyonu, kiralık villa, bahçe partisi, yat, plaj, gece kulübü de olabiliyor. Evde doğum günü organizasyonu, için her zaman catering kokteyl ve organizasyon firmaları arasından biri ile anlaşıp destek alıyor.  En çok tercih edilense doğum günü daveti için kokteyl organizasyonlarıdır.  Catering kokteyl menüleri, ise bütçelere göre farklılık gösterir fiyatları yükselten ise ara sıcak ikramlardır. Menülerde sadece ara sıcaklar değil alkollü kokteyl menüleri de fiyatları yukarı çekmekte dır. En ucuz doğum günü partisini mal etmenin yolu ise hafif aperatif ikramları ile olur. Kendi evinizde 100 kişilik bir, parti eğlence organizasyonu planlıyorsanız bunun ortalama fiyatı 2000TL dir. Kokteyl Organizasyonu,  üç garson,  yedi adet bistro masa, yiyecek ve içecek ikramlarından oluşur. Daha yüksek bir bütçeniz varsa dj ile ses sistemi kiralama hizmeti ayrıca ışık sistemlerini de düşünmelisiniz. Unutmayın ki İstanbul Avrupa, Anadolu yakasındaki organizasyon firmalarının verdiği fiyatlar aynı değildir. Elindeki ekip ve ekipmanlara göre sizlere sunacağı doğum günü paketleri farklı olacaktır. Bizimde sizlere doğum günü organizasyonları için birçok paket programlar mevcuttur. Bilgi almak için ararsanız asistanlarımız tüm sorularınızı cevaplayacaktır.


Davet Organizasyonları Nasıl Yapılır?

Davet Organizasyon Firmaları2004 yılında bu yana Davet Firması olarak hizmet verdiğimiz binlerce organizasyon deneyimizi sizinle paylaşacağız. Heyecanla beklediği mutlu çiftlerin düğün kokteyli, düğün davet organizasyonu, nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli, nasıl olur gibi örnekleri faydalı bilgileri sunacağız.  Ayakta düzen kurulan,  düğün kokteylleri oturma düzenle yemek organizasyonuna göre fiyatları daha uygundur. İlk sebeplerden biri kiraladığınız mekan, tekne, gemi, kır alanı, plaj gibi yerlerin masa ve sandalye gibi ekipmanların bulunmamasıdır. Çoğu Kır düğünü boş bir yeşil alanda olur tabi yaz değilse ayrıca üstü açık bir yerde olacaksa tente, ısıtıcı gibi ekipmanlarda gerekir. Sadece bu saydıklarımızla bitmiyor ki nikah masası, gelin yolu, kırmızı halı, ses sistemi kiralama gibi bir ayrıntıda var. Gelin ve damat ın istediği süslemeleri de bilmek gerekir bunun için tek destek alacağınız yer Türkiye de davet organizasyon firmaları, ile anlaşmak ve destek almaktır. Çoğu organizasyon üzerine hizmet veren firmalar catering hizmeti de sunar. Bunun için toplantı  yapıp bir çay için sonrasında katalog, broşür, resim gibi materyalleri incelediğinizde aslında daha çok bilgi almanızı sağlayabilir. Benim tercihim sade bir düğün arkasından, kokteyl tarzı nikah organizasyonu, ise işiniz daha kolaydır. Belediye nikah salonları size mekan sağlıyor sadece catering kokteyl firmaları ile anlaşmak ve onunla görüşmeniz yeterli olacaktır. Fakat şole bir durum var nikah kokteyli için gelecek konuklarınız için bistro masa, ikram ekipmanları, catering menüleri arasında iyi bir tercih yapmanız gerekir. Deneyimli düğün davet firmaları size istediğiniz hizmetin bilgilerini paylaştığınızda catering fiyatları size paket olarak sunulur. Sizinde nikah gününüzde ayrıntılarla uğraşmak yerine davetlilerinizle ilgilenmek ve mutlu gününüzü doyasıya geçirmek kalır. Hiç merak etmeyin toplantı organizasyonu nasıl yapılır diye biz size şimdi nasıl olacağı hakkında fikirler sunacağız. İş için bir toplantı davet, kokteyl organizasyonları planınız varsa İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında bir çok mekan mevcut.  Sadece seminer, kongre, lansman, ödül töreni gibi organizasyonlar için catering hizmeti vermeyebilir. Dışarıdan destek almanız gerekir zira seminer organizasyonu, gerçekleşirken mola verildiğinde yiyecek ve içeceklerin hazır bulunması gerekir. Sadece kokteyl catering ile sınırlandırmamak gerekir bir çok iş adamı coffee break ikramları yanı çay kahve gibi sıcak içecek tercih ediyor mola verdiğinde.  Türkiye genelinde bu hizmetlerin hepsi, kokteyl organizasyonları olarak bilinir. Gelen konuklarınız için özel davranılmasını istiyorsanız,  kokteyl toplantı tam size göre. Bir konuda dikkat etmek gerekir catering ikramları, sunarken cam bardak, porselen tabak ve fincan gibi malzemeler kullanılmalıdır. Kağıt bardak ve karton bardak kullanılırsa kotu bir görüntü olabilir. Bu saydıklarımızla bitmiyor kurumsal bayii toplantıları, açılış organizasyonu, lansman gecesi gibi tüm etkinliklerde bistro masalara ve dekor süslemelerinde şirket logo renkleri kullanılıyor. 2000TL ye Kokteyl catering organizasyonu, olur mu diye sakın düşünmeyin farklı menüler sunulduğunda sizlere ekonomik fiyatlar ile hizmet verebilen şirketler bulabilirsiniz. Tüm kurumsal Organizasyonlar özenle yapılmalı ve işini bilen organizasyon şirketlerine verilmelidir.  Bu yüzden açılış organizasyonu olsun davet organizasyonları olsun başka firmalardan fiyat alırken bizden de almanızı önemle hatırlatırız.


Düğün Organizasyonları

Düğün OrganizasyonlarıMutlu çiftlerin hayatlarının en güzel telaşı Düğün Organizasyonu, bu telaşa renk katmak için hayallerindeki gibi bir düğün için sizlere bilgiler sunacağız. Hayalinizdeki gibi bir düğün organizasyonu, nasıl yapılır, nasıl olmalı, planlama, nelere dikkat edilmeli, hazırlıkları, fiyatları gibi bir çok bilgi sunup fikir sahibi olmanızı sağlayacağız.  İlk önce renklerden başlayalım beyaz, pembe, mor aklınızda renkleri oluşturun düğün süsleme için konsept oluştururken çok faydalı olacaktır.  İstanbul da Düğün Organizasyon Firmaları temanıza uygun birçok seçeneği bu sayede kolayca sunacaktır.  Son modellerde gelinlik seçimlerini yapmadan önce geniş bir araştırma yapmanızda seçenekler arasındadır. Düğün için beyaz renkler de gelinlikler zarif ve şık bir hava katacaktır. Düğün & davet organizasyonları gerçekleştiren firmaların web sitelerinde örneklere bakmakta sizlerin fikir sahibini olmanızı sağlar. Sadece düğün için beyaz renkler size sıkıcı geliyorsa son gümüş ve altın yaldızlı birçok süsleme seçeneği var. Beyaz renkle sınırlandırmayın o zaman hayal gücünüzü kullanın ve, düğün firmaları ile görüşün eminiz ki onlar size süsleme örneklerini gösterecektir. Tabiî ki herkesin istediği aslında kır alanında bir düğün organizasyonudur. Yem yeşil bir alanda renkli çiçeklerle,  özel süslemeler birleşince muhteşem bir düğün alanı oluşturulur.  Plaj düğünü, tekne düğün organizasyonları da mas mavi deniz ile birleşince düğününüze farklı bir hava katacaktır. Çok pahallı Plaj Düğünü diye sakın düşünmeyin eğer kiralayabileceğiniz boş bir plaj varsa orayı biz muhteşem bir düğün alanına getirebiliriz. Kiraladığınız tekne, plaj, mekan, kır, düğün organizasyonu için sizlere boş bile olsa orayı farklı ekip ve ekipmanlarımızla tüm eksikleri gideriyor harika bir düğün alanına getiriyoruz.  Sakın 2500TL ye düğün organizasyonu, kokteyl catering olur mu demeyin sizlere sunacağımız menüler ve ekipler hakkında bilgi almanızı öneririz.  En şık düğünü  unutmayalım ki  en iyi, organizasyon firmaları gerçekleştirir. Dilerseniz düğün kokteyli, nikah organizasyonu gibi tüm ayrıntıları ekibimize bırakıp size sadece katalog dan seçim yapıp beğenmek kalır.  Hatırlatmak isteriz ki Düğün & Davet Organizasyonu için tüm catering kokteyl ekipmanları  ve çalışacak personelleri kendi bünyemizden karşılıyoruz. Bu yüz den düğün ve catering şirketleri arasında en uygun fiyatlarla hizmet vermemiz kolaylaşıyor.